górnik łęcznapiłka nożna

Polonia i Górnik Łęczna będą współpracować!

Jeden z czołowych żeńskich zespołów piłkarskich w Polsce Górnik Łęczna został klubem partnerskim Akademii Piłkarskiej Polonii Świdnica! – Mocno wierzę, że nasza współpraca przyniesie wiele korzyści obydwu stronom i przyczyni się do szybszego rozwoju sportowego naszych zawodniczek – mówi prezes świdnickiego klubu Damian Błaszczyk.

W środę 17 czerwca na obiektach GKS Górnika Łęczna doszło do wyjątkowego wydarzenia- sfinalizowania umowy współpracy między Akademią Polonii Świdnica a GKS-em Górnikiem Łęczna. 
Umowa, która była wynikiem wielotygodniowych rozmów i negocjacji została podpisana przez Dariusza Batyrę – prezesa Zarządu GKS Górnik Łęczna oraz Damiana Błaszczyka, prezesa Akademii Piłkarskiej Polonii Świdnica.

Mocno wierzę, że nasza współpraca przyniesie wiele korzyści obydwu stronom i przyczyni się do szybszego rozwoju sportowego naszych zawodniczek. Jestem przekonany, że korzystając z olbrzymiego doświadczenia najlepszej drużyny w kraju podniesiemy znacząco poziom szkolenia w naszej Akademii. To porozumienie to również, albo przede wszystkim wielka szansa dla naszych najzdolniejszych zawodniczek, których mamy przecież sporo. – opowiada prezes świdnickiego klubu Damian Błaszczyk.

Dodaj komentarz

Zobacz również