burkatówgmina ŚwidnicaII wakacyjne kino na leżakach

Kino na leżakach w Burkatowie

Będzie to już druga odsłona “Wakacyjnego Kina na Leżakach” w Burkatowie, którego organizatorem jest Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji, we współpracy z gminą Świdnica, Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej, sołectwem Burkatów oraz GLKS Świdnica. 1 sierpnia odbędą dwa seanse: bajka dla dzieci LORAX o godz. 18:00 oraz film „Narodziny Gwiazdy” o godz. 21:00.

Wspólna zabawa zacznie się już o godzinie 16:00 bezpłatnymi warsztatami dla dzieci: las w słoikach, malowanie kubków, lawendowe skarby, woreczki, słoiczki (zgłoś się do nas po wejściówkę/opaskę) oraz sportowym miasteczkiem GLKS.

W godzinę “W” o 17:00 zawyją syreny, a uczestnicy zatrzymają się na minutę ciszy, by oddać hołd powstańcom warszawskim. Następnie o godzinie 18:00 rozpocznie się projekcja bajki dla dzieci pt: „Lorax”. O godzinie 21:00 rozpocznie się projekcja filmu pt: “Narodziny gwiazdy” (powyżej 15 roku życia). Warto wspomnieć, że film w 2019 roku otrzymał Oscara za najlepszą piosenkę – “The Shallow”, wyk. Lady Gaga i Bradley Cooper.

Na wszystkich uczestników kina będą czekały wygodne kolorowe leżaki. Aby poprawić sobie komfort oglądania zabierzcie ze sobą ciepłe kocyki (po zmroku bywa chłodno)!O zaspokojenie Waszego apetytu i ugaszenie pragnienia zadba jak zawsze niezawodne sołectwo Burkatów. Ze strony organizatora zostaną zapewnione środki dezynfekujące a miejsca zostaną ustawione w odpowiednich odległościach. Prosimy pamiętać o maseczkach i o przestrzeganiu podstawowych zasad bezpieczeństwa. Po darmowe wejściówki na to wydarzenie (specjalne opaski na rękę) prosimy zgłaszać się w biurze Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Świdnica na ul. B. Głowackiego 4 (pokój 314) tel. 74/852-30-67 wew. 313 lub 696-061-715 Podczas seansów obowiązują zasady reżimu sanitarnego ze względu na wciąż panującą epidemię koronawirusa. Trzymamy kciuki za piękną pogodę. Wstęp na wszystkie seanse jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy do Burkatowa, sobota 1 sierpnia godz. 16.00! – zachęcają organizatorzy wakacyjnego kina na leżakach.

źródło: UG Świdnica

Dodaj komentarz

Zobacz również