dabro bau polonia-stal świdnicalks bystrzyca górnasparing

Z Bystrzycą Górną na szóstkę. Po meczu kwiaty i szampan! [foto]

Pewnym zwycięstwem świdniczan 6:0 zakończyło się środowe spotkanie towarzyskie między Dabro-Bau Polonią-Stalą i LKS-em Bystrzycą Górną. Tuż po sparingu odbyła się miła uroczystość. Grupa najzagorzalszych kibiców na czele z panem Henrykiem Soborakiem przygotowała krótką fetę z okazji awansu biało-zielonych do III ligi. Nie zabrakło kwiatów, balonów i szampana!

W strugach deszczu przyszło rywalizować obu zespołom w środowe popołudnie na murawie Stadionu Miejskiego im. Janusza Kusocińskiego. Przypomnijmy, że w niedawno przerwanym i zakończonym sezonie 2019/2020 Polonia-Stal i LKS Bystrzyca Górna występowały w IV lidze grupy wschodniej. Trener Rafał Markowski po raz kolejny desygnował do gry większą liczbę podopiecznych. Obiecujący występ zaliczyło także trzech testowanych zawodników. Do przerwy biało-zieloni prowadzili 2:0. Po przerwie gospodarze dołożyli jeszcze cztery trafienia. Z hat-trickiem mecz zakończył Grzegorz Borowy, który na boisku pojawił się w drugiej części spotkania. Dobra dyspozycja świdniczan napawa optymizmem przed finałem Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Wałbrzych Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej. Beniaminek III ligi już 4 lipca zagra na wyjeździe ze Śnieżnikiem Domaszków.

Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica – LKS Bystrzyca Górna 6:0 (2:0)

Tuż po wczorajszym spotkaniu doszło do sympatycznej uroczystości. Grupka kibiców postanowiła pogratulować piłkarzom i sztabowi szkoleniowemu awansu do wyższej klasy rozgrywkowej. Nie zabrakło wspólnych przyśpiewek i rozlanego szampana!

foto: Daniel Gębala

Dodaj komentarz

Zobacz również