kryształ rally teamkrzysztof i daniel trybus

Wrócili z przytupem [foto]

W miniony weekend na terenie Powiatu Świdnickiego została rozegrana trzecia runda cyklu Rally Masters zaliczana do Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Dolnego Śląska. W rajdzie po przerwie spowodowanej wypadkiem w rajdzie w Sobótce wystartowali świdniccy bracia Trybus.

Start i meta rajdu znajdowały się w Rynku Świdnickim, a odcinki specjalne przebiegały przez miejscowości Burkatów-Modliszów oraz Świdnica-Niegoszów-Panków-Śmiałowice. W rajdzie po przerwie spowodowanej wypadkiem w rajdzie w Sobótce wystartowali świdniccy bracia Trybus: -Był to dla nas niezwykle ważny rajd. Po pierwsze start w naszej rodzinnej Świdnicy, a po drugie powrót na odcinki specjalne. Start co prawda autem treningowym w klasyfikacji KJS ale i tak jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że wróciliśmy do ścigania. Serdecznie dziękujemy tym dzięki którym ten powrót był możliwy: pani prezydent Beacie Moskal-Słaniewskiej, Miastu Świdnica, firmom: Wolnet, myPACO, Tuningproject.pl, KOMA, Dbam o samochód oraz Power ECU – relacjonuje Krzysztof Trybus.

Bracia Trybus zajęli 1 miejsce w swojej klasie oraz 5 miejsce w klasyfikacji generalnej KJS. Świdniczanie zapowiadają jeszcze kilka startów w tym sezonie swoją treningówką. Wciąż poszukują również wsparcia w uzbieraniu budżetu na odbudowę swojego auta rajdowego by w sezonie 2020 móc ponownie walczyć o tytuł Mistrzów Dolnego Śląska.

Zobacz również