kryształ rally teamkrzysztof trybusrally mastersświdnica

Ścigali się w okolicach Świdnicy [foto]

W miniony weekend w bliskich okolicach Świdnicy odbył się 29. Rajd Rally Masters – 3. runda Mistrzostw Dolnego Śląska. Kierowcy ścigali się między innymi po słynnych walimskich patelniach znanych z Rajdu Świdnickiego.

Rywalizacja toczyła się w dwóch klasach RO i SKJS. Kierowcy ścigali się na odcinkach specjalnych w okolicach Pankowa i Walimia. Ostatecznie w klasyfikacji generalnej triumfowała załoga Daniel Chwist/Tomasz Borysławski (VW Polo GTI R5).

Szczegółowe wyniki rajdu można znaleźć pod adresem: https://konradsobik.wixsite.com/rally-masters?fbclid=IwAR2h8r34Iku1kRghI9HxIKycZ_1oq6SbhexlEuEbp28ytrGu4H4hwA6EBgo

foto: Daniel Gębala

Tradycyjnie już z bardzo dobrej strony zaprezentowała się świdnicka załoga Krzysztof Trybus/Maciej Uss ścigająca się co dzień w klasie SK5.

Był to dla nas bardzo ważny i udany rajd. Po pierwsze odbywał się w naszych rodzinnych stronach, a po drugie zaliczany był do Mistrzostw Dolnego Śląska, gdzie naszym planem na ten rok jest odzyskanie tytułu mistrzowskiego. Rajd zakończyliśmy na 1. miejscu z przewagą 35 sekund nad drugą załogą i wygraliśmy wszystkie odcinki w klasie SK5. Wraz z wspierającymi nas: Miastem Świdnica, Wolnet, MyPaco, Tuningproject.pl, Dbam o samochód, Power ECU serdecznie zapraszamy do kibicowania nam już 19-20 września podczas rajdu 2. Turbojulita Rally – 3. Rundy MRF Tarmac Masters w Jedlinie-Zdrój – relacjonuje Krzysztof Trybus.

foto: Michał Jaros, Piotr Puchalski

Dodaj komentarz

Zobacz również