Urząd MiejskiŻarów

Urząd Miejski i OPS w Żarowie zamknięte dla interesantów

Do 14 października Urząd Miejski w Żarowie i Ośrodek Pomocy Społecznej będą zamknięte dla interesantów. U jednego z pracowników urzędu wykryto koronawirusa.

Decyzja taka została podjęta po konsultacji z Powiatową Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną w Świdnicy. Pracownicy żarowskiego Ośrodka Pomocy Społecznej przebywają na kwarantannie.

Wszyscy pracownicy Urzędu Miejskiego w Żarowie pozostają w pracy i będzie można się z nimi kontaktować drogą telefoniczną lub elektroniczną, jednak ze względów bezpieczeństwa wprowadzamy ograniczenia w przemieszczaniu się pracowników na terenie Urzędu.

W przypadku pilnej potrzeby, mieszkańcy, którzy będą wymagali bezpośredniego kontaktu z urzędnikiem, będą obsługiwani w reżimie sanitarnym.

W związku z tym wszystkie pilne sprawy należy załatwiać drogą elektroniczną: burmistrz@um.zarow.pl  oraz za pośrednictwem platformy e-urząd: https://eurzad.um.zarow.pl/. Należy kontaktować się z pracownikami Urzędu Miejskiego w Żarowie również telefonicznie: 74 30 64 333 (Sekretariat) i 74 30 67 378 (Urząd Stanu Cywilnego). Zamknięta zostaje również kasa, płatności należy dokonywać drogą elektroniczną. Podajemy numer konta: Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski S. A. nr 49 1020 5226 0000 6702 0629 6869.

Leave a Reply

Zobacz również