spektakleŚwidnicki Ośrodek Kulturyteatr

Niedziele z teatrem Bajka w Świdnickim Ośrodku Kultury

Po długiej nieplanowanej przerwie, związanej z pandemią koronawirusa, Świdnicki Ośrodek Kultury zaprasza dzieci i rodziców do swojej sali teatralnej na Niedziele z Teatrem Bajka. Spektakle odbywać się będą przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa.

Spektakle ruszają 5 lipca. Kolejno będziemy mogli oglądać:

5.07 — Kopciuszek — godz.17.00

12.07 — Ptasie radio — godz.17.00

19.07 — Leśne ludki — godz.17.00

miejsce: sala teatralna ŚOK, Rynek 43

bilety na każdy ze spektakli w cenie 2 zł

Zgodnie z wytycznymi na sali teatralnej do sprzedaży przeznaczone będzie co drugie miejsce. W razie potrzeby osoby mieszkające razem będą mogły usiąść obok siebie, zachowując odstęp od innych widzów.

Na spektakl należy przyjść z wypełnionym oświadczeniem o stanie zdrowia:

https://sok.com.pl/wp-content/uploads/2020/06/OSWIADCZENIE-O-STANIE-ZDROWIA.pdf

Teatr Bajka działa od 17 lat. Jest to autorskie przedsięwzięcie Bożeny Oleszkiewicz — aktorki, lalkarki, piosenkarki i animatorki kultury. Tworzony jest przez aktorów związanych na co dzień z Teatrem Lalki i Aktora w Wałbrzychu, a w swojej działalności koncentruje się na spektaklach dla młodszego widza. Stawia głównie na ożywczą moc martwych przedmiotów. Odwołuje się do dziecięcej wyobraźni i kreatywności. W kolejne lipcowe niedziele zaprezentuje w sali teatralnej ŚOK trzy spektakle ze swojego repertuaru. Przedstawienia są przeznaczone dla dzieci od lat 3.

oprac./ ŚOK

Dodaj komentarz

Zobacz również