narkotykipolicjazatrzymanie

Marihuana w pudełku po butach

Kara pozbawienia wolności do lat 10 grozi mężczyźnie, który posiadał w mieszkaniu ponad 875 porcji marihuany. Narkotyki trzymał m.in. w pudełku po budach.

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Świebodzicach zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 24-letniego mężczyznę, podejrzanego o posiadanie substancji odurzających. Funkcjonariusze zabezpieczyli marihuanę, z której można by uzyskać ponad 875 porcji handlowych tego narkotyku. 24-latek usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Teraz o jego losie zdecyduje sąd.

Policjanci podczas przeszukania mieszkania zatrzymanego, m.in. pod łóżkiem ujawnili pudełko po butach sportowych z zawartością suszu koloru zielonego, który poddano badaniom na testerze narkotykowym. Okazało się, że zabezpieczona substancja to marihuana. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 875 porcji tego narkotyku.  Nielegalny towar trafił do policyjnego depozytu, a 24-latek do policyjnego aresztu.

Mieszkaniec Świebodzic w sprawie usłyszał już zarzuty posiadania znacznych ilości substancji odurzających. Za czyny, których się dopuścił, grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności, teraz sąd zdecyduje o jego dalszym losie.

Zobacz również