gmina marcinowiceJustyna CiokpomagamySzczepanów

Liczenie pieniędzy zakończone. Na konto Justynki Ciok trafi 141 tysięcy złotych

Brawo Szczepanów! Po raz kolejny mieszkańcy powiatu świdnickiego nie pozostali obojętni na los 21-letniej Justynki Ciok. Zakończyło się właśnie komisyjne liczenie kwot zebranych do puszek i już wiadomo, że 19 września podczas pikniku uzbierano łącznie 141 tys. złotych.

Całkowita kwota, którą udało się zebrać na pikniku, to 141 tysięcy 472 złote. Na koncie fundacji siepomaga zebrano ponad 300 tysięcy złotych. Suma kwot wystarczy na bieżące leczenie oraz część indywidualnie zaplanowanej terapii genetycznej.

Justyna Ciok, chora na nowotwór 21-letnia mieszkanka Marcinowic, jest już po dwóch, skomplikowanych operacjach w Hanowerze. Niestety, wykryto kolejne komórki nowotworowe w jej organizmie. Trwa walka o życie i zdrowie dziewczyny, które zostało wycenione przez niemieckich lekarzy na 45 tysięcy złotych miesięcznie. Specjaliści z kliniki w Heidelbergu opracowali plan leczenia na najbliższe tygodnie. Całkowita kwota leczenia może wynieść nawet milion euro. Dlatego cały czas zbierane są środki za pośrednictwem

Wciąż można wpłacać datki na konto fundacji siepomaga

Leave a Reply

Zobacz również