Kolejny ligowy mecz przed własną publicznością w wykonaniu piłkarzy Dabro-Bau Polonii-Stali Świdnica, a może projekcja koncertu z Pol’and’Rock. Co ciekawego czeka nas w ten weekend?

VI Festiwal Muzyki Kameralnej Krzyżowa Music

W ramach Festiwalu Krzyżowa-Music odbędą się następujące koncerty, w których można bezpłatnie uczestniczyć:
•    21.08.2020, godz. 19.00 – Koncert w Kościele Pokoju w Świdnicy
•    22.08.2020, godz. 18:00 i godz. 21.00 – Koncert w kościele parafialnym
św. Anny w Grodziszczu
•   23.08.2020, godz. 18:00 i godz. 21.00 – Koncert w Krzyżowej
•    27.08.2020, godz. 18.00 – Koncert w Teatrze Zdrojowym im. Henryka Wieniawskiego w Szczawnie Zdroju
•    28.08.2020, godz. 18:00 i godz. 21.00 – Koncert w Krzyżowej
•    29.08.2020, godz. 18:00 i godz. 21.00 – Koncert w Krzyżowej

sobota, 22 sierpnia, godz. 15:00, stadion miejski im. Janusza Kusocińskiego w Świdnicy
Mecz III ligi piłki nożnej: Dabro-Bau Polonia-Stal Świdnica – Ślęza Wrocław

sobota, 22 sierpnia, godz. 19:00-20:00,
NOCNY KOCHANEK: projekcja koncertu z Pol’and’Rock

sala teatralna ŚOK/Świdnica/Rynek 43
WSTĘP TYLKO NA PODSTAWIE BEZPŁATNYCH WEJŚCIÓWEK (dostępne on-line od 17 sierpnia!)

Wspólne oglądanie dvd z koncertu, który Nocny Kochanek (heavy metal) dał w 2018 roku na dużej scenie Pol’and’Rock. Podczas występu wyrównali rekord frekwencji ustanowiony przez Prodigy i odebrali nagrodę “Złotego Bączka” dla najlepszych wykonawców festiwalu, przyznaną przez publiczność za poprzedni rok.

Wydarzenie odbędzie się zgodnie z aktualnymi zaleceniami i wytycznymi. Organizatorzy proszą o zapoznanie się i przestrzeganie obowiązujących zasad zgodnych z WYTYCZNYMI DLA UCZESTNIKÓW IMPREZ W ŚWIDNICKIM OŚRODKU KULTURY W ZWIĄZKU Z TRWAJĄCĄ PANDEMIĄ COVID-19  oraz wydrukowanie i wypełnienie OŚWIADCZENIA , które należy przekazać obsłudze wraz z biletem w dniu koncertu. wspólne oglądanie dvd z koncertu, który Nocny Kochanek (heavy metal) dał w 2018 roku na dużej scenie Pol’and’Rock. Podczas występu wyrównali rekord frekwencji ustanowiony przez Prodigy i odebrali nagrodę “Złotego Bączka” dla najlepszych wykonawców festiwalu, przyznaną przez publiczność za poprzedni rok.

sobota 22 sierpnia, godz. 20:00, boisko w Komorowie
Kino plenerowe w Komorowie

Trzeci seans z Kina Plenerowego, organizowanego przez Fundację “Krzyżowa”, odbędzie się w Komorowie, już w najbliższą sobotę 22 sierpnia. Tym razem będzie można zobaczyć kilka filmów, adresowanych do odbiorców w różnym wieku. Wieczór rozpocznie się o godz. 20.00 projekcją filmów krótkometrażowych dla dzieci, która potrwa około pół godziny. Następnie zaprezentowany zostanie komediodramat “Projektantka” z Kate Winslet, w reżyserii Jocelyn Moorhouse. Na kinomanów będzie czekać ok. 100 leżaków, a ponieważ frekwencja na wcześniejszych seansach Kina Plenerowego była duża, organizatorzy sugerują, żeby asekuracyjnie zabrać ze sobą własne kocyki – nie zabraknie miejsca na rozłożenie ich. Salą kinową będzie przestronne boisko, co zapewni również możliwość zachowania dystansu społecznego i bezpieczeństwa. Organizatorzy proszą jednak o zabranie ze sobą maseczek lub innych części garderoby do zakrycia ust i nosa. Warto zaopatrzyć się również w ciepłe ubrania, ponieważ wieczory bywają chłodne.

Udział w Kinie Plenerowym jest bezpłatny.

*W przypadku deszczu seans odbędzie się w innym terminie.

Leave a Reply

Zobacz również