animacjefundacja ładne historieLato na podwórku

Weekend z atrakcjami dla dzieci

W najbliższy weekend animatorki projektu “Lato na podwórku” szykują moc atrakcji dla najmłodszych mieszkańców Świdnicy i ich mam. Wstęp na wydarzenia jest wolny.

W sobotę 25 maja w godzinach 11:00 – 14:00 przy Szkole Podstawowej nr 1 na ul. Galla Anonima 1 w Świdnicy odbędzie się festyn rodzinny. – Chcemy w ten sposób przywitać się z mieszkańcami osiedla Zawiszów, gdzie po raz pierwszy w tym roku będą przez całe wakacje odbywać się zajęcia w ramach “Lata na podwórku” – informuje Maria Zięba z Funacji “Ładne Historie”.

W programie festynu:
Artystyczne warsztaty rodzinne
Animacje dla dzieci
Warsztaty i malowanie twarzy z MOPS
Wspólne tworzenie makiety Zawiszowa
Atrakcje zapewnione przez Bractwo Rycerskie Księcia Bolka Świdnickiego.

W niedzielę 26 maja w godzinach 13:00 – 17:00 animatorki projektu “Lato na podwórku” we współpracy z Galerią Świdnicką zapraszają na rodzinne warsztaty, podczas których dzieci wspólnie z animatorami będą wykonywać wyjątkowe laurki z okazji Dnia Matki. Nie zabraknie również atrakcji w postaci animacji dla najmłodszych i malowania twarzy. Tego dnia animatorki i wolontariusze “Lata na podwórku” będą prowadzić na terenie Galerii zbiórkę pieniędzy na letnie działania podwórkowe.

Szczegóły www.ladnehistorie.pl/lato-na-podwórku

FB @latonapodworku

Zobacz również