mks polonia świdnicasiatkówka

Walczymy razem w najtrudniejszym meczu!

 „Walczymy razem w najtrudniejszym meczu! Meczu o nasze życie”! czytamy w treści komunikatu Miejskiego Klubu Siatkówki Polonii Świdnica.

Rozgrywki bez publiczności, zawieszenie rozgrywek ligowych to dla wszystkich Klubów bardzo trudna sytuacja w sezonie 2019/2020.
Stosujemy się do Decyzji PZPS i prezydenta Miejskiego Świdnicy Beaty Moskal –Słaniewskiej.
Wiemy, że to są najlepsze postanowienia jakie w tym momencie można podjąć. Na pierwszym miejscu stawiamy na zdrowie zawodniczek i trenerów. Trudność polega na tym, że musimy wykazać bardzo dużą elastyczność w jakimkolwiek planowaniu bo nie wszystko idzie zgodnie z założeniami i naszymi planami szkoleniowymi.
Sytuacja wywołana koronawirusem SARS- Cov -2 zmusza nas do weryfikacji planów i cierpliwego czekania na rozwój wypadków, których nie jesteśmy w stanie przewidzieć.
Mamy głęboką nadzieję, że sytuacja z czasem się unormuje.
Prosimy o zachowanie cierpliwości, bo są sprawy ważne i ważniejsze a dla nas Wasze bezpieczeństwo jest bezcenne o które chcemy dbać stosując się do aktualnych wytycznych.
Zarząd Klubu czeka na konkretne informacje w sprawie dalszej części sezonu sportowego i możliwości szkoleniowe. Do 25 marca MKS POLONIA Świdnica nie trenuje.

O wszelkich decyzjach i nowych wytycznych będziemy Państwa Informować.
Jesteśmy przekonani, że aktualna sytuacja i kwarantanna domowa da pozytywne rezultaty.
W dużej mierze bardzo wiele zależy od nas „zostań w domu”.

Zarząd
MKS POLONIA Świdnica

Dodaj komentarz

Zobacz również