nagrodysportświdnica

Sportowcy z nagrodami! [foto]

Na co dzień z sukcesami reprezentują nasze miasto. Świdniccy sportowcy, trenerzy oraz działacze otrzymali nagrody Prezydenta Miasta Świdnicy za wyniki sportowe i osiągnięcia w działalności sportowej za 2018 rok. Ich uroczyste wręczenie odbyło się podczas dzisiejszej sesji Rady Miejskiej w Świdnicy.

Uhonorowani zostali:
1) nagrodą indywidualną za osiągnięte wyniki sportowe

a) w wysokości 700 zł:
Tomasz Paździora – taekwondo, UKS Taekwon-do Gryf
b) w wysokości po 500 zł:
Karolina Malinowska – taekwondo, UKS Taekwon-do Gryf
Dominika Sokołowska – pływanie, Klub Sportowy Neptun Świdnica
Maja Lęga – pływanie, Klub Sportowy Neptun Świdnica
Damian Cabaj – lekkoatletyka, biegi uliczne
Paweł Kondzior – lekkoatletyka
Krzysztof Dominikowski – triathlon i bieganie, Żelazna Świdnica
Kamil Guźliński – boks, Stowarzyszenie Boks Polonia Świdnica
Damian Wis – boks, Stowarzyszenie Boks Polonia Świdnica
Zuzanna Rut – siatkówka, MKS Polonia Świdnica
Kamil Halicki – modelarstwo, Aeroklub Ziemi Wałbrzyskiej
Adam Chodyniecki – speedcubing
Piotr Sułek – kolarstwo, Klub Sportowy Sułek Sport
Katarzyna Brzezińska – judo, UKS Judo Świdnica
c) w wysokości po 400 zł:
– Amelia Cieślak – akrobatyka, UKS Acro Club Świdnica
– Roksana Niedziałkowska – akrobatyka, UKS Acro Club Świdnica
– Karolina Kozieł – akrobatyka, UKS Acro Club Świdnica
– Szymon Wolano – akrobatyka, MKS Polonia Świdnica
– Zuzanna Idziak – akrobatyka, MKS Polonia Świdnica
– Michał Pietrzak – taekwondo, UKS Taekwon-do Tiger
– Zuzanna Klimczak – taekwondo, UKS Taekwon-do Tiger
– Weronika Borkowska – taekwondo, UKS Taekwon-do Gryf
– Anna Wojas – taniec towarzyski i sportowy
– Tomasz Wojas – taniec towarzyski i sportowy
– Tytus Tomkiewicz – Judo, UKS Judo Świdnica
2) nagrodą zespołową za osiągnięte wyniki sportowe:
a) w wysokości 1700 zł Akademia Piłki Ręcznej – drużyna w składzie:

– Dawid Pajdała
– Igor Michalski
– Filip Gusiacki
– Stanisław Madziara
– Julian Buczma
– Daniel Dąbrowski
– Antoni Szporko
– Kornel Dziedzic
– Damian Wiktor
– Mateusz Myśliński
– Maciej Markowski
– Damian Królak
– Stanisław Dzięcielski
– Ksawery Włostowski
– Szymon Wieczorek
– Michał Bieżyński
– Konrad Hollinger
b) w wysokości 1680 zł MKS Polonia Stal Świdnica – drużyna w składzie:
– Chromański Mateusz
– Cieślak Marcel
– Cybruch Oskar
– Duda Mateusz
– Homa Karol
– Korab Eryk
– Kostek Oskar
– Jakub Król
– Lipiński Hubert
– Malinowski Igor
– Paliński Patryk
– Safian Jakub
– Sauter Allan
– Simlat Adrian
– Sprawka Aleksander
– Stańczak Maciej
– Franciszek Nowak
– Taratuta Patryk
– Widła Piotr
– Zawiła Igor
– Leon Ziętek
c) w wysokości 1120 zł UKS GRYF Świdnica – drużyna w składzie:
– Charuży Hubert
– Grzechynia Bartłomiej
– Haręza Michał
– Jernutowski Wiktor
– Kazimierski Kuba
– Kosmala Jakob
– Krakowiak Nikodem
– Łuczak Filip
– Patyk Sebastian
– Patyk Damian
– Pieńkowski Szymon
– Podleśny Patryk
– Wciórka Igor
– Witaszczyk Patryk
3) nagrodą dla trenerów prowadzących szkolenia zawodników:
a) w wysokości 750 zł:

Anna Kozieł – akrobatyka – UKS Acro Club Świdnica
Piotr Pas – Akrobatyka – MKS Polonia Świdnica
b) w wysokości po 700 zł:
Tomasz Szporko – piłka ręczna, Akademia Piłki Ręcznej
Mirosław Treczyński – boks, Stowarzyszenie Boks Polonia Świdnica
Bartłomiej Zamęcki, taekwondo, UKS Judo Świdnica
Mariusz Krupczak – piłka nożna – MKS Polonia Stal Świdnica
Janusz Masny – piłka nożna – UKS Gryf Świdnica
Magdalena Sadowska – siatkówka, MKS Polonia Świdnica
4) nagrodą dla osób wyróżniających się w działalności sportowej:
a) w wysokości po 1000 zł:

Tadeusz Piłat – piłka nożna
Dariusz Stachurski – piłka nożna, MKS Polonia Stal Świdnica
Jan Moczała – TKKF Bolko Świdnica
Arkadij Makowiejew – piłka ręczna, Świdnicki Klub Piłki Ręcznej

foto: Daniel Gębala

Zobacz również