64 mężczyzn i 35 kobiet stanęło na starcie kolejnego, szóstego już Biegu na wieżę ratuszową. Ich zadaniem było przebiegnięcie wkoło Rynku, a potem bieg na sam szczyt wieży ratuszowej. Do pokonania łącznie 222 schody.
Wśród panów najlepiej pobiegł Mateusz Zalewski, wśród pań – Aneta Pęczar.
Wyniki
Panie:
1. Aneta Pęczar – 2:28,110
2. Katarzyna Budziszewska – 2:34,053
3. Justyna Wołowicz – 2:50,422
4. Małgorzata Kułakowska – 3:06,296
5. Aleksandra Sikora – 3:11,296
6. Unisława Tomaszek – 3:14
7. Marlena Kutyło – 3:15,546
8. Aurelia Nowakowska – 3:18,428
9. Klaudia Grabowska – 3:23,414
10. Justyna Curyl – 3:24,613
11. Katarzyna Romek – 3:28,269
12. Patrycja Larecka – 3:28,489
13. Weronika Romek – 3:28,906
14. Alina Kałużny – 3:28,987
15. Katarzyna Hyrlik – 3:36,150
16. Aleksandra Ziębicka – 3:36,748
17. Ewelina Baranowska – 3:36,804
18. Małgorzata Kmiecik – 3:42,018
19. Magdalena Werner – 3:47,637
20. Dominika Irla – 3:47,832
21. Lena Rogozińska – 3:52,854
22. Alicja Korczyńska- 3:53,643
23.Karolina Miecznikiewicz – 3:54,573
24. Joanna Dudziak – 3:59,956
25. Magdalena Nowal – 4:03,905
26. Ewa Szczepańska – 4:05,296
27. Małgorzata Bitner – 4:10,089
28. Sylwia Komorowska – 4:15,937
29. Irena Janiszewska – 4:18,460
30. Martyna Gołębiewska – 4:21,441
31. Lena Kaśkiewicz – 4:26,616
32. Wiktora Jabłońska – 4:27,458
33. Martyna Gołębiewska – 5:13,248
34. Izabella Głowacka – 5:32,800
35. Urszula Jarecka – 5:47,114
Panowie:
1. Mateusz Zalewski – 2:01,110
2. Mateusz Ślepokura – 2:01,935
3. Łukasz Brańka – 2:03,786
4. Konrad Dzierżoniowski – 2:05,128
5. Adrian Bednarski – 2:07,265
6. Adam Wierzyk – 2:10,949
7. Krystian Walewski – 2:12,171
8. Jakub Szczypiński – 2:13,240
9. Konrad Nowak – 2:14,835
10. Elefterios Burlidis – 2:16,089
11. Michał Szklarz – 2:16,838
12. Łukasz Dmytrowski – 2:16,838
13. Karol Walifnowski – 2:17,085
14. Tomasz Tomikowski – 2:18,450
15. Stefan Kozioł – 2:21,792
16. Tomasz Ficek – 2:23,083
17. Jacek Gołębiewski – 2:24,674
18. Ireneusz Kordylak – 2:24,711
19. Marek Patalon – 2:25,042
20. Dariusz Szczepanik – 2:25,422
21. Grzegorz Piotrowski – 2:26,168
22. Sebastian Kosyl – 2:27,365
23. Marcin Gołąb – 2:27,777
24. Robert Osowski – 2:28,028
25. Damian Cabaj – 2:28,107
26. Mirosław Patyk – 2:29,403
27. Damian Pawłowski – 2:29,586
28. Arkadiusz Jeżewski – 2:29,966
29. Michał Margasińki – 2:29,978
30. Wojciech Kałużny – 2:30,420
31. Andrzej Bryczkowski – 2:37,671
32. Paweł Babisz -2:37,950
33. Przemysław Bitner – 2:41,182
34. Mariusz Myszka – 2:41,475
35. Dariusz Sidoruk – 2:42,061
36. Paweł Kozioł – 2:43,172
37. Michał Bereśniewicz – 2:43,372
38. Marcin Hołyst – 2:45,034
39. Zygmut Lubaski – 2:45,045
40. Tomasz Pietrzyk – 2:46,695
41. Tomasz Kolon – 2:47,744
42. Rafał Szmeiter – 2:48,170
43. Radosław Niezgoda – 2:51,922
44. Łukasz Korczyński – 02:53,716
45. Waldemar Zarychta – 2:53,849
46. Przemysław Więcej – 2:53,867
47. Dariusz Szydłowski – 2:53,988
48. Artur Pacek – 2:59,877
49. Damian Hyrlik – 3:02,660
50. Łukasz Wrona – 3:07,217
51. Adam Pieczka – 3:07,639
52. Arkadiusz Gołów – 3:08,840
53. Kacper Baranowski – 3:10,7347
54. Michał Rogowski – 3:12,527
55. Piotr Rzepecki – 3:16,964
56. Tomasz Kaśkiewicz – 3:25,811
57. Grzegorz Trzebski – 3:26,713
58. Radosław Czerniak – 3:26,783
59. Paweł Filipowicz – 3:27,198
60. Tomasz Retecki – 3:29,151
61. Dariusz Sieńko – 3:31,769
62. Wiesław Żurek – 3:37,143
63. Dawid Szydłowski – 3:45,267
64. Leszek Rogowski – 5:32,922
foto: Sport Świdnica