kartkikonkursnagrodyŚwiebodzicezwycięzcy

Najładniejsze kartki wybrane

Rozstrzygnięty został doroczny konkurs burmistrza miasta Świebodzice Bogdana Kożuchowicza na najładniejszą kartkę wielkanocną. Napłynęły setki pięknych projektów, przysparzając konkursowemu jury mnóstwo, jakże przyjemnej, pracy. Bo z przyjemnością patrzyło się na kolorowe kartki, przygotowane w głównej mierze przez najmłodszych mieszkańców Świebodzic, na których uśmiechają się radośnie wielkanocne zajączki, baranki, kurczaczki – czyli wszystkie te symbole, które kojarzymy ze Świętami Wielkiej Nocy.

Jury pod przewodnictwem burmistrza Bogdana Kożuchowicza, w składzie: zastępca burmistrza Krystian Wołoszyn, sekretarz miasta Anna Żygadło, radny Sławomir Łukawski, dyrektor Miejskiego Domu Kultury Agnieszka Gielata oraz Ilona Szczygielska – kierownik Wydziału Promocji UM, wybrało 8 zwycięskich projektów oraz wyróżniło 60 autorów.

Nagrodzone kartki zostaną wydrukowane i wysłane do zaprzyjaźnionych instytucji i samorządów.

 

Osoby nagrodzone:

1. Lena Rum – Publiczne Przedszkole nr 2

2. Ewa Stawiak  z Mamą – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2

3. Szymon Boniecki – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2

4. Mikołaj Momot  – Publiczna Szkoła Podstawowa Integracyjna

5. Natalia Świderska – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3

6. Monika Wasiuk – Środowiskowy Dom Samopomocy

7. Anna Wójcik – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4

8. Michalina Drzał – Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4

 

Osoby wyróżnione:

Publiczne Przedszkole nr 2

Karol Freitag
Adam Onyśko
Bartosz Szydłowski
Krzysztof Kieliszek

Publiczne Przedszkole nr 3

Zuzanna Smyk
Bartek Smyk
Fabian Łebkowski
Zuzanna Gil

Przedszkole Niepubliczne Koniczynka

Amelia Kowalczyk

Przedszkole Niepubliczne Koniczynka I

Maja Wolska
Oliwia Brandys
Konrad Chromow

Przedszkole Niepubliczne Kraina Marzeń

Maria Rajca
Amelia Seńczuk

Przedszkole Niepubliczne CHATKA PUCHATKA

Klaudia Dybała
Nadia Gałusińska
Michał Pasieczny
Dorian Rożek

Publiczna Szkoła Podstawowa Integracyjna

Michał Mielczarek
Kasia Dominik
Iza Frąckiewicz
Monika Sałata

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2

Maja Banaś
Jula Meges
Wiktoria Kokoszka
Adam Przybysz

Publiczna Szkoła  Podstawowa nr 3

Andrzej Wutte
Kamil Fuks
Szymon Gruchała
Patrycja Ostrowska

Publiczna Szkoła Podstawowa nr 4

Hania Janiszewska
Julita Kordula
Dominik Kowalczyk
Zuzanna Grzeleńska

Publiczne Gimnazjum nr 1

Natalia Szuchnik
Krzysztof Ostrowski
Agnieszka Głód
Patrycja Kilińska

Społeczne Gimnazjum Akademickie

Brygida Prochera
Bartosz Brzoza
Natalia Smędra
Ksawery Kuczyński

Zespół Szkół Specjalnych

Gabryś Grzelka
Adrian Hasik
Wojciech Łój
Damian Dybaś

Liceum Ogólnokształcące

Julia Furtyk
Mikołaj Matuszak

Dom Pomocy Społecznej

Dawid Wyraźny
Mateusz Krzysiak
Patryk Fryzeł
Michał Sworzyński

Świetlica Środowiskowa „Tęczowa Gromada”

Alicja Łukaszów
Amanda Olejkiewicz
Kamil Nowacki
Nicole Kaczmarek

Środowiskowy Dom Samopomocy

Mariusz Kędzierski
Andrzej Wantuch
Katarzyna Błachewicz
Jarosław Frontczak

Zobacz również