Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/mbpdsw/domains/mojaswidnica.pl/public_html/wp-content/themes/news247/includes/single-entry-blog.php on line 9

Siatkarki wciąż na tarczy

Zrobiły co w ich mocy, ale doświadczony faworyt okazał się za mocny. Siatkarki świdnickiej Polonii w małych derbach regionu przegrały na wyjeździe z Olimpią Jawor 3:0.

Początek sezonu 2019/2020 dla podopiecznych Magdaleny Sadowskiej nie należy do najłatwiejszych. Młodziutki świdnicki zespół w pierwszych czterech kolejkach rozgrywek nie zaznał jeszcze smaku zwycięstwa. Mimo, że biało-zielone nie były faworytem w starciu z Olimpią Jawor to zaprezentowały się z dobrej strony, stawiając opór doświadczonym rywalkom. Szkoda zwłaszcza pierwszego seta, kiedy to przyjezdne nie wykorzystały piłki setowej. Kolejne partie również przyniosły sporo emocji, ale w końcówkach przeważało doświadczenie gospodyń.

KS Olimpia Jawor – MKS Polonia Świdnica 3:0 (32:30, 25:19, 25:22)

Pozostałe wyniki 4. kolejki:
SMS PZPS II Szczyrk – Sokół Radzionków 0:3
MKS Chełmiec Wodociągi Wałbrzych – Sobieski Oława 1:3
MKS II Kalisz – Silesia Volley Mysłowice 3:0
UKS Jedynka Siewierz – pauza

Przypominamy również o zmianie gospodarze meczu 5. kolejki. Pierwotnie MKS Polonia Świdnica miała zagrać u siebie z Jedynką Siewierz 9 listopada. Spotkanie to odbędzie się jednak na Śląsku. Rewanż 25 stycznia w hali im. Haliny Aszkiełowicz-Wojno (godz. 15.00)

Zobacz również