fighter klub Kaczmarek Grodowskimistrzostwa światasport

Medalowe eldorado fighterów!

Bardzo dobrze podczas Mistrzostw Świata WKA ICO WKL odbywających się w Rzymie zaprezentowali się wojownicy z Fighter Klub Kaczmarek&Grodowski! Wrócili ze stolicy Włoch aż z 12 medalami!

-Emocje opadły! Wróciliśmy bezpiecznie do Polski i mamy worek medali z naszych sekcji Fighter Klub Kaczmarek&Grodowski Świdnica, Świebodzice, Dobromierz, Kłaczyna i Żarowa. Zawodnicy do strefy medalowej szli jak burza! W tym roku za porozumieniem przedstawicieli różnych federacji z którymi współpracujemy w Polsce podzieliliśmy skład kadry część pojechała na WFMC ISKA WTKA I WKA. Chciałbym Podziękować osobom, które wsparły wyjazd całej Kadry Polski do Włoch! – relacjonuje szczęśliwy Arkadiusz Kaczmarek. Swoją cegiełkę do worka pełnego medali dołożył również sam Kaczmarek, który w kategorii K 1 light weteranów wywalczył brązowy medal.

Złoty medal w K 1 juniorów wywalczył Maciej Oleweniczak. Dwa srebrne medale zainkasowała Karolina Kaczmarek (Kick Light, Light Contact). Krystian Rossa (Kick Light) i Wojciech Burdanowski K 1 (senior) po jednym srebrnym. Liliana Panków, Marzena Regdosz oraz Natalia Kaniecka. przywiozły po dwa krążki. Srebrny i brązowy (Kick Light, Light Contact).

Zobacz również