Connect with us

Wyszukaj na portalu

8°C Świdnica
mojaswidnica.pl

Aktualności

Władze miasta składają życzenia. Czego życzą mieszkańcom Świdnicy? [foto/wideo]

Okres świąteczno świąteczno noworoczny to idealny moment na składnie życzeń najbliższym i znajomym. W mediach społecznościowych życzenia dla mieszkańców naszego miasta złożyły również władze Świdnicy.

Prezydent Świdnicy, Beata MoskalSłaniewska:

Wiceprezydent Świdnicy, Krystian Werecki:

Advertisement. Scroll to continue reading.

Wiceprezydent Świdnicy, Szymon Chojnowski:

W tym szczególnym, świątecznym czasie życzę Wam kochani zatrzymania się na chwilę, docenienia tego wszystkiego, co macie wokół. Błogości, pogody ducha, miłości. I niech to puste miejsce przy stole nie będzie tylko symbolem, ale prawdziwym zaproszeniem dla osób, które mogą nas potrzebować. Dzielmy się dobrem, bądźmy empatyczni (nie tylko w czasie świątecznym!).

grafika: Miriam Botew

Przewodniczący Rady Miejskiej w Świdnicy, Jan Dzięcielski:

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Świdnicy, Lech Bokszczanin:

Advertisement. Scroll to continue reading.

Kochani, zdrowych, spokojnych i radosnych świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku! Życzę Wam spełnienia marzeń, satysfakcji, miłości i radości. Niech przyszły rok będzie realnym początkiem pięknych przemian, na które wszyscy zasługujemy.

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Świdnicy, Rafał Fasuga:

Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej w Świdnicy, Joanna Gadzińska:

Radny Michał Zastawny:

Radna Violetta Wiercińska:

Radna Magdalena RumiancewWróblewska:

Radna Luiza Nowaczyńska:

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę wszystkim nieustającej miłości i radości, pokoju, nadziei i obfitości łask. Do siego roku. Luiza Nowaczyńska z rodziną.

Radna Zofia Skowrońska Wiśniewska:

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia życzę Państwu dużo radości i zdrowia. Niech będzie to czas refleksji i zadumy dotyczący mijającego roku, a magia tych świąt zjednoczy Was przy wigilijnym stole, pełnym obfitości. W nadchodzącym Nowym Roku 2024 życzę spełnienia marzeń i nadziei.

Radny Wiesław Żurek:

Pięknych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia dla wszystkich z całego serca. Ale kończy się rok również. Dlatego chciałbym przekazać Wam także to piękne i jakże uniwersalne przesłanie poniżej. Proszę wsłuchajcie się w nie, to tylko dwie minuty.

Zostaw komentarz

Leave a Reply

Advertisement

Facebook

Przeczytaj również

Aktualności

Społeczne Archiwum Cyfrowe 58100 oraz Kościół Pokoju w Świdnicy zapraszają na drugi spacer fotograficzny połączony z odkrywaniem jednego z najwspanialszych obiektów w Polsce. Na...

Aktualności

Urząd Miejski zaprasza świdniczan do uczestnictwa w uroczystościach z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, Święta Narodowego Trzeciego Maja oraz Narodowego Dnia Zwycięstwa. Środa, 2...

Aktualności

Beata Moskal-Słaniewska zwyciężczynią drugiej tury w wyborach na prezydenta Świdnicy. Urzędująca prezydent w niedzielnym głosowaniu zdobyła 55,90 procent poparcia. Jej kontrkandydat Jan Dzięcielski uzyskał...

Aktualności

Trwa druga tura wyborów samorządowych. Głosowanie rozpoczęło się w niedzielę o godzinie 7.00 i potrwa do godziny 21.00. Świdniczanie zdecydują dziś, kto będzie pełnił...

Wszelkie prawa zastrzeżone. © Miejska Biblioteka Publiczna w Świdnicy, 2023