Druga edycja Memoriału Grzegorza Solarza wchodzi w decydującą fazę. W niedzielę poznamy ostateczne rozstrzygnięcia.

Klasyfikacje końcowa – I faza:
Grupa A:
1. Akademia Piłkarska Reissa Poznań – 11 pkt.
2. Górnik Nowe Miasto Wałbrzych – 9 pkt.
3. Karkonosze Jelenia Góra – 9 pkt.
4. MKS Żory I – 8 pkt.
5. TJ Cerveny Kostelec – 4 pkt.
6. Akademia Młodego Piłkarza Bolesławiec – 0 pkt.
Grupa B:
1. Łużyce Lubań – 12 pkt.
2. Polonia-Stal Świdnica – 10 pkt.
3. Polonia Nysa – 7 pkt.
4. Akademia Piłkarska Dzierżoniów – 6 pkt.
5. Akademia Piłkarska Janusza Domaradzkiego Warszawa – 5 pkt.
6. MKS Żory II – 3 pkt.
Liga Mistrzów:
1. Akademia Piłkarska Reissa Poznań – 4 pkt.
2. Górnik Nowe Miasto Wałbrzych – 4 pkt.
3. Łużyce Lubań – 3 pkt.
4. Polonia Nysa – 3 pkt.
5. Polonia-Stal Świdnica – 3 pkt.
6. Karkonosze Jelenia Góra – 0 pkt.
Liga Europy:
1. MKS Żory I – 6 pkt.
2. Akademia Piłkarska Janusza Domaradzkiego Warszawa – 3 pkt.
3. TJ Cerveny Kostelec – 3 pkt.
4. MKS Żory II – 3 pkt.
5. Akademia Piłkarska Dzierżoniów – 3 pkt.
6. Akademia Młodego Piłkarza Bolesławiec – 0 pkt.
Plan – niedziela:
8.20-8.48: 4b-6a – AP Dzierżoniów – AMP Bolesławiec
8.50-9.18: 4a-6b – MKS Żory I – MKS Żory II
9.20-9.48: 2a-3b – Górnik NM Wałbrzych – Polonia Nysa
9.50-10.13: 2b-3a – Polonia-Stal Świdnica – Karkonosze JG
10.15-10.43: 4a-5b – MKS Żory I – APJD Warszawa
10.45-11.13: 4b-5a – AP Dzierżoniów – TJ Cerveny Kostelec
11.15-11.43: 1a-3b – AP Reissa Poznań – Polonia Nysa
11.45-12.13: 1b-3a – Łużyce Lubań – Karkonosze JG
12.15-12.43: 6a-6b – AMP Bolesławiec – MKS Żory II
12.45-13.13: 1a-2b – AP Reissa Poznań – Polonia-Stal Świdnica
13.15-13.43: 1b-2a – Łużyce Lubań – Górnik NM Wałbrzych
13.45-14.13: 5a-5b – TJ Cerveny Kostelec – APJD Warszawa
14.15-14.43: 4a-4b – MKS Żory I – AP Dzierżoniów
14.45-15.13: 3a-3b – Karkonosze JG – Polonia Nysa
15.15-15.43: 2a-2b – Górnik NM Wałbrzych – Polonia-Stal Świdnica
15.45-16.13: 1a-1b – AP Reissa Poznań – Łużyce Lubań

16.15 – uroczyste zakończenie turnieju

foto: Daniel Gębala

Dodaj komentarz

Zobacz również