Wybierz podopiecznego, którego chcesz wspomóc, spójrz na listę jego potrzeb i zostań jego świętym Mikołajem! Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Świdnicy oraz Fundacja Mam Pomysł zachęcają do udziału w akcji Świąteczna Paka dla Bezdomniaka!

Święta Bożego Narodzenia to magiczny czas. W domu unoszą się świąteczne zapachy, dzieci znajdują prezenty pod choinką, rodzina ma czas dla siebie. Zwierzęta plątają się pod nogami, czekają w kuchni na przysmaki i wygrzewają się przy kominku. Niestety nasi podopieczni w tym roku nie mają tyle szczęścia…pracownicy, wolontariusze i domy tymczasowe starają się jak mogą, ale nie zastąpią im domu i prawdziwej rodziny, z którą spędzą ten cudowny czas… Dlatego w tym roku postanowiliśmy uruchomić akcję pt. „Świąteczna Paka Dla Bezdomniaka!” aby umilić naszym podopiecznym czas Świąt Bożego Narodzenia! Bezdomny kot czy pies zasługuje na prezent tak samo jak ten, który ma dom i swoją rodzinę. Chcemy, aby w tym roku również nasze zwierzaki, otrzymały prezenty i trochę radości. Pozwólmy podopiecznym Fundacji Mam Pomysł oraz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt poczuć magię Świąt, dać im coś od siebie, wesprzeć je w tym trudnym okresie. Akcja jest prosta- każdy zwierzak poszukuje Mikołaja, który przygotuje mu paczkę na miarę swoich możliwości. Paczki są dla różnych zwierząt pod naszą opieką: nie tylko psów i kotów, lecz także tych dzikich w okresie rekonwalescencji i leczenia – jenotów, pustułek, jeży, zajączków, ale najpiękniejsze jest to, że wszyscy się jednoczymy w tym pięknym, pełnym ciepła okresie by pomóc zwierzętom. – zachęcają do udziału organizatorzy akcji.

Akcja trwa do 23 grudnia. Prezenty dotrą na Mikołajki oraz na Gwiazdkę do podopiecznych schroniska. Sprawmy, by zwierzaki miały Święta przez cały miesiąc! Wybierz podopiecznego, którego chciałbyś wspomóc, spójrz na listę jego potrzeb i … Podaruj mu coś z jego listy życzeń. Tutaj pozostawiamy dowolność darczyńcy.

Paczki można podarować:
*Podopieczni Schroniska w Świdnicy od 6.12 do 23.12 w godzinach pracy schroniska (pn – pt 11 – 17, sb – nd. 11-16. )
*Podopieczni Kociarni w Bielawie kontakt telefoniczny ws. wizyty 790 241 451 lub 781 724 804
*Koci podopieczni w Przychodni Red- Wit Głuszyca 58-340 ul. Łukasiewicza 10. = 21.12 w godzinach 10 – 13
*Psi podopieczni w Głuszycy 22.12 w godzinach 11 – 13.

Koniecznie paczkę podpisz imieniem podopiecznego. Każdy psiak i kociak zyska zdjęcie ze swoją paczką od Świętego Mikołaja!

Paczkę dla wybranego podopiecznego można także wysłać na adres:
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
Świdnica 58-100
ul. Pogodna 3

Szczegółowe informacje udzielane są pod adresem: adopcje@schroniskoswidnica.pl

Zobacz również