MPKrozkład jazdyświdnica

Zmiana rozkładu jazdy autobusów

W związku z zaistniałą sytuacją wynikającą z rozprzestrzeniania się koronowirusa i ogłoszonym rozporządzeniem Prezesa Rady Ministrów i ministrów podległych resortów o zamknięciu szkół, placówek oświatowych oraz o zawieszeniu działalności instytucji kultury na okres 14 dni, informujemy, że od 16 do 25 marca zacznie obowiązywać wakacyjny rozkład jazdy autobusów komunikacji miejskiej.

W razie ewentualnych, kolejnych zarządzeń okres obowiązywania rozkładu letniego może zostać przedłużony. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo zarówno kierowców, jak i pasażerów apelujemy do osób korzystających z transportu miejskiego, aby nie nabywać biletów bezpośrednio u prowadzących pojazdy.
-Prosimy, aby kupowali Państwo bilety w punktach sprzedaży i automatach na przystankach lub w autobusach przy użyciu bankowych kart płatniczych. Wszystko po to, żeby ograniczyć maksymalnie kontakt z kierowcami – mówi prezydent, Beata MoskalSłaniewska. Wszyscy kierowcy mają dostęp do środka dezynfekcyjnego w atomizerze i korzystają z niego zgodnie z potrzebą. Wnętrza autobusów są także dezynfekowane specjalistycznymi środkami. Przypominamy również, że dziewięć ostatnio zakupionych Solarisów wyposażono w powłoki antybakteryjne na poręczach i uchwytach.

Magdalena Dzwonkowska
Rzecznik Prasowy
Urzędu Miejskiego w Świdnicy

Dodaj komentarz

Zobacz również