piłka ręcznaśkpr świdnica

Wysoka stawka meczu w Kościanie

Przed ŚKPR-em Świdnica ostatni akcent 2019 roku. W sobotę, 21 grudnia w zaległym meczu dwunastej kolejki zmierzą się w Kościanie z tamtejszą Tęczą. Dla obu drużyn będzie to bardzo ważne spotkanie. Zapowiadają się duże emocje!

Aktualnie ŚKPR plasuje sią na czwartej pozycji w tabeli i ma cztery punty przewagi nad piątą Tęczą. Ewewntualne zwycięstwo pozwoli podopiecznym Krzysztofa Terebuna awansować na trzecią pozycję i tym samym zakończyć pierwszą rundę na podium. Byłby to znakomity wynik, pamiętajmy bowiem, że Szare Wilki to zdecydowanie najmłodszy zespół w lidze. Swoje cele mają też jednak gospodarze. Wygrana pozwoliłaby im zbliżyć do ŚKPR-u na dystans zaledwie jednego oczka. Nie ma wątpliwości – spotkanie w Kościanie nie bedzie sparingowym, luźnym graniem w przedświątecznej atmosferze. Szykuje się trudny bój, którego stawka jest bardzo wysoka.

Ekipa z Kościana bardzo dobrze spisuje się na własnym parkiecie. W tym sezonie przegrała zaledwie jedno spotkanie (26:27) z   Żagwią Dzierżoniów. Ostatni raz z Tęczą Szare Wilki mierzy.ły się w sezonie 2016/17. Oba mecze zakończyły się wygranymi ŚKPR-u: 35:26 w Kościanie i 40:23 w Świdnicy. Jak będzie tym razem?

Mecz Tęcza Kościan – ŚKPR Świdnica odbędzie się w sobotę, 21 grudnia o godzinie 17.00.

Zobacz również