Dni Świdnicygwiazdykoncertywykonawcy

Wiemy, kto wystąpi podczas tegorocznych Dni Świdnicy

Doda, Patrycja Markowska, Łona i Weber oraz Danzel zaprezentują się świdniczanom podczas tegorocznego Święta Miasta, które odbędzie się w dniach od 31 maja do 2 czerwca. Podobnie jak rok temu impreza odbędzie się w dwóch lokalizacjach: w Rynku oraz na terenie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Obchody rozpoczną się 31 maja w Rynku Młodzieżowy Dom Kultury organizowaną od kilku lat „Gryfiadą”, następnie zaprezentują się świdnickie zespoły taneczne i muzyczne. O 16.00 zapraszamy na popołudniowy koncert – dla dzieci i nie tylko zagra Arka Noego.

Od godz. 19.00 rozpoczną się koncerty na terenie OSiR-u. Gwiazdą tego dnia będzie Doda.

1 czerwca kolejna odsłona imprez w Rynku. Tym razem Nadleśnictwo i Urząd Miejski zapraszają na Święto Dzika. Czeka wiele stoisk edukacyjnych, degustacje, prezentacje nadleśnictw. Wszystko uświetnią występy świdnickich grup tanecznych i wokalnych. Z kolei wieczorem odbędą się koncerty na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Śląskiej. Zagrają Łona i Webber oraz Patrycja Markowska.

2 czerwca OSIR zaprasza na Piknik Sportowy. Po sukcesie tego wydarzenia w ostatnich latach organizatorzy postanowili je kontynuować. To także dzień koncertów na dużej scenie. Tym razem z akcentem międzynarodowym wystąpi gwiazda muzyki dance Danzel. Wcześniej zaprezentuje się grupa disco polo Andre.

Przez cały czas trwania obchodów Dni Miasta na uczestników czekać będą stoiska gastronomiczne i wesołe miasteczko.

Szczegółowy program zostanie podany w najbliższym czasie.

 

Zobacz również