Demia DobermankoncertWarakomski Trio

Warakomski Trio (koncert) ZMIANA TERMINU

W związku z żałobą narodową po śmierci prezydenta Pawła Adamowicza koncert Daniela Warakomskiego, planowany na sobotę 19 stycznia, został przeniesiony na 9 lutego.

Zakupione bilety zachowują ważność i upoważniają do wstępu w nowym terminie. W przypadku rezygnacji  bilety można zwrócić w kasie ŚOK w dni powszednie w godz. 8.00-14:00. Zwrot gotówki możliwy jest wyłącznie za okazaniem biletu i paragonu.

Świdnicki Ośrodek Kultury wielokrotnie współpracował z Danielem Warakomskim, m.in. w ramach takich wydarzeń jak Truskawka czy Wielka Rapsodia. Po występach w ramach 9. edycji The Voice od Poland powraca on z nowym projektem:

WARAKOMSKI TRIO

Po ciepło przyjętych przez publiczność, występach w programie The Voice of Poland – Warakomski Trio, postanowili udać się w trasę koncertową po Polsce. Podczas blisko 80-minutowego setu, zespół zagra przedpremierowo materiał z nadchodzącego, solowego materiału Daniela Warakomskiego pt.”Niej” jak i przekrojowy materiał z całej kariery wokalisty połączony z coverami zespołów, które inspirują muzyków na co dzień. W wykonaniu Warakomski Trio będzie można usłyszeć utwory takich artystów jak: Lenny Kravitz, Maroon 5, Whitesnake, Prince, Stone Sour czy The Weekend i Linkin Park. Ta niezwykła mieszanka podana w ciepłych akustycznych brzmieniach gitary, pianina i looperów w połączeniu z niską, ciepłą barwą wokalu Daniela, dopełnioną świetnym kontaktem z publicznością sprawi, że wspólnie spędzony czas będzie magiczny.

Zobacz również