Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/mbpdsw/domains/mojaswidnica.pl/public_html/wp-content/themes/news247/includes/single-entry-blog.php on line 9

Walka o przetrwanie i niesamowite emocje! [foto]

To była niesamowita próba sprawdzenia swoich możliwości w niezwykle ekstremalnych warunkach! Za nami pierwsza edycja Dabro-Bau Świdnickiej Furii! Teren wokół zalewu Witoszówka zmienił się dziś w pole minowe nafaszerowane w rozmaite pułapki i przeszkody. Udział w zabawie wzięło udział łącznie kilkaset osób!

Na miłośników aktywnego spędzania wolnego czasu czekał dziś specjalny tor. Teren wokół zalewu Witoszówka zmienił się w trasę naszpikowaną różnego rodzaju przeszkodami zarówno naturalnymi, jak i sztucznymi. Biegacze do pokonania  mieli  między innymi cieki wodne, górki, drzewa, ściany, liny, trawersy poziome, zasieki czy trylinki. Dzisiejsza próba była ekstremalnym wyzwaniem dla osób, którzy nie boją się wyzwań i bliskich spotkań z wszechobecnym błotem. Współorganizatorem wydarzenia jest doświadczone w organizacji tego typu ekstremalnych biegów stowarzyszenie z Wrocławia – „Anngellsrun”.

foto: Daniel Gębala

Zobacz również