fundacja wspierania sportu łączy nas footballturniej charytatywny

Ta fundacja ma moc! Sukces VIII edycji turnieju charytatywnego

Po raz kolejny udowodnili, że chęć niesienia pomocy potrzebującym można połączyć ze sportem i dobrą zabawą. Sporym sukcesem zakończyła się zbiórka pieniędzy podczas VIII edycji turnieju charytatywnego piłki nożnej, który odbył się w minioną sobotę w naszym mieście. Jak informują przedstawiciele Fundacji Wspierania Sportu Łączy nas Football udało się zebrać ponad 60 tysięcy złotych!

Właśnie przed chwilą w siedzibie Santander Bank Polska SA, Oddział I w Świdnicy przeliczyliśmy komisyjnie wszystkie pieniądze, które zebraliśmy 4 stycznia podczas naszej charytatywnej imprezy, zbiórka publiczna nr 2020/11/OR. Po raz kolejny okazało się, że nasza praca włożona w przygotowanie VIII już edycji tego charytatywnego przedsięwzięcia oraz bezinteresowna pomoc wielu przyjaciół naszej Fundacji nie poszła na marne. Również po raz kolejny okazało się, jak ogromne pokłady dobra, empatii tkwią w każdym człowieku. Kochani dowodem na to jest kwota 64.006,80 zł! To pieniądze, które już niebawem po dotarciu do nas wszystkich przelewów trafią do beneficjentów VIII Charytatywnego Halowego Turnieju Piłki Nożnej. Kochani, wszyscy razem, którzy uczestniczyliśmy w tej imprezie, przyczyniliśmy się do tego, że na twarzach tych chorych dzieciaków pojawił się uśmiech. Sprawiliśmy również to, iż na twarzach ich rodziców pojawiły się łzy wzruszenia i szczęścia. I to jest bezcenne. – opowiada prezes fundacji Wiesław Żurek.

W tym miejscu chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować szczególnie osobom, które wzięły aktywny udział w licytacjach:
– Pani Prezydent Świdnicy Beacie Moskal-Słaniewskiej
– Panu Pawłowi Dąbrowskiemu – właścicielowi Firmy Dabro-Bau
– Panu Robertowi Korólczykowi
– Januszowi Golowi – piłkarzowi Cracovii
– Klubowi Piłkarskiemu Wenus Nowice
– Państwu Adamowi i Brygidzie Gawrysiak
– Firmie Juan
– Sea Food Bar
– Fundacji Santander Bank Polska
– Klubowi Piłkarskiemu Zagłębie Lubin oraz Kibicom
– Firmie Elctrolux za coroczne przekazywanie na nasz Turniej piekarnika, który stanowi zawsze nagrodę dla szczęśliwca, który nabył cegiełkę
Wielkie dzięki i szacunek dla członków Wrocławskiego Klubu Biznesu Olympic:
– Panu Piotrowi Pupinowi – właścicielowi Firmy Republika Wnętrz
– Panu Zbigniewowi Piątkowi – Firma Beckhoff Polska
– Panu Robertowi Matkowskiemu – Firma Romabud

Ogromne dzięki za przesympatyczne gesty ze strony Akademii Piłkarskiej 13 Jarka Laty, Żeńskiej Akademii Piłkarskiej Damiana Błaszczyka oraz MKS Polonii Akrobatyka sportowa z Tomaszem Mojsą na czele. A dla mediów tych lokalnych i również tych centralnych słowa szacunku za przychylność, obecność i pozytywne relacje z Turnieju.

Z poważaniem:
Wiesław Żurek – Prezes Fundacji Wspierania Sportu „Łączy nas Football”                  
Remigiusz Jezierski – Przewodniczący Rady Fundacji Wspierania Sportu „Łączy nas Football”
Karolina Rafałko – Sekretarz Fundacji Wspierania Sportu „Łączy nas Football”

Zobacz również