nagrody dla sportowcówsportUrząd Miejski

Świdniccy sportowcy, trenerzy i działacze nagrodzeni

Świdniccy sportowcy, trenerzy oraz działacze otrzymali nagrody Prezydenta Miasta Świdnicy za wyniki sportowe i osiągnięcia w działalności sportowej za 2019 rok.

Przyznano:
-nagrodę indywidualną dla zawodnika w wysokości po 500 zł:
1) Mikołaj Lis – tenis ziemny – Akademia Tenisa Angelique Kerber
2) Martin Wąsik – kick-boxing / boks – Fighter Klub Kaczmarek & Grodowski
3) Krystian Pniewski – tenis ziemny – Klub Tenisowy Szczawno Zdrój
4) Kamil Gałuszka – szachy – Klub Szachowy GAMBIT MDK Świdnica
5) Aleksander Sobieraj – biegi długodystansowe – Komenda Powiatowa Policji w Świdnicy;
6) Szymon Wolano – akrobatyka – MKS Polonia Świdnica
7) Zuzanna Idziak – akrobatyka – MKS Polonia Świdnica
8) Julia Krasoń – siatkówka – MKS Polonia Świdnica
9) Paweł Król – bieganie/lekkoatletyka – niezrzeszony
10) Adam Chodyniecki – speedcubing – niezrzeszony
11) Tomasz Wojas – taniec standardowy i towarzyski – Dance Team Wrocław;
12) Anna Wojas – taniec standardowy i towarzyski – Dance Team Wrocław;
13) Zuzanna Klimczak – taekwon-do – Sportowy Klub Taekwon-do Tiger
14) Kamil Guźliński – boks – Stowarzyszenie Boks Polonia Świdnica
15) Karolina Kozieł – akrobatyka – UKS Acro Club Świdnica
16) Antoni Romanik – judo – UKS Judo Świdnica
17) Maciej Kot – judo – UKS Judo Świdnica
18) Stanisław Romanik – judo – UKS Judo Świdnica
19) Hubert Jasinowski – taekwon-do – UKS Taekwon-do Gryf Świdnica
20) Maciej Dobrowolski – taekwon-do – UKS Taekwon-do Gryf Świdnica
21) Martyna Mojsa – podnoszenie ciężarów – UKS Talent Wrocław
-nagroda zespołowa – upominek rzeczowy:
a) w wysokości 2800 zł
dla zawodników Świdnickiego Klubu Piłki Ręcznej w składzie:
1) Adam Chmiel
2) Dawid Pęczar
3) Jakub Pierzak
4) Jan Lepka
5) Karol Wieczorek
6) Mateusz Redko
7) Rafał Kopyciak
8) Sebastian Borowski
9) Wojciech Jabłoński
10) Adrian Kluczyński
11) Aleksander Ingram
12) Jakub Matlęga
13) Jakub Zaremba
14) Karol Kozak
15) Maksymilian Paleń
16) Mateusz Wychowaniec
17) Olgierd Etel
18) Paweł Starosta
19) Rafał Wiszniowski
b) nagroda finansowa w wysokości 1500 zł dla teamu Żelazna Świdnica w składzie:
1) Radosław Jasiczek
2) Mateusz Ostrowski
c) w wysokości 1600 zł dla zawodników MKS Polonia-Stal Świdnica w składzie:
1) Aleksander Stasiak
2) Benjamin Miedziński
3) Dawid Marszałek
4) Feliks Dudek
5) Hubert Głogiewicz
6) Kacper Monica
7) Karol Walczak
8) Krystian Kopeć
9) Leon Kosmala
10) Marcel Rohde
11) Michał Sobolewski
12) Noah Bosch
13) Oskar Ożóg
14) Przemysław Dela
15) Szymon Gawroński
16) Wojciech Wiśniewski
– nagroda dla trenera prowadzącego szkolenie w wysokości po 600 zł:
1) Arkadiusz Kaczmarek – sztuki walki – Fighter Klub Kaczmarek & Grodowski
2) Krystian Grodowski – sztuki walki – Fighter Klub Kaczmarek & Grodowski;
3) Piotr Pas – akrobatyka – MKS Polonia Świdnica
4) Angelika Prześlica – akrobatyka – MKS Polonia Świdnica
5) Wiesław Iwanio – piłka ręczna – Świdnicki Klub Piłki Ręcznej Świdnica
6) Anna Kozieł – akrobatyka – UKS Acro Club Świdnica
7) Bartłomiej Zamęcki – judo – UKS Judo Świdnica
– nagroda za całokształt dla osób wyróżniających się osiągnięciami w działalności sportowej w wysokości po 500 zł:
1) Anna Szporko – piłka ręczna – Akademia Piłki Ręcznej Świdnica
2) Stanisław Kogut – bieganie/lekkoatletyka – Biegowa Świdnica
3) Tomasz Gołowkin – siatkówka – MKS Polonia Świdnica
4) Michał Korbecki – piłka nożna – MKS Polonia-Stal Świdnica
5) Piotr Podsiadły – piłka nożna – MKS Polonia-Stal Świdnica
6) Ryszard Pycz – boks – Stowarzyszenie Boks Polonia Świdnica
7) Władysław Wołosz – boks – Stowarzyszenie Boks Polonia Świdnica
8) Anna Jaworska – bieganie/lekkoatletyka – Stowarzyszenie Budzik
9) Dariusz Jaworski – piłka nożna – UKS Gryf Świdnica

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym, życzymy kolejnych osiągnięć sportowych i satysfakcji z prowadzonej działalności sportowej.

Magdalena Dzwonkowska
Rzecznik Prasowy
Urzędu Miejskiego w Świdnicy

Dodaj komentarz

Zobacz również