rodzinne firmyspotkanie

Rozmowy wokół rodzinnych firm [foto]

Zagadnienie sukcesji, czyli przekazanie zarządzania firmą młodszemu pokoleniu było tematem dzisiejszego spotkania z przedsiębiorcami. Warsztaty odbyły się w Urzędzie Stanu Cywilnego.

Organizatorem spotkania było Centrum Biznesu Rodzinnego WSB we Wrocławiu, partnerem Urząd Miejski w Świdnicy. – Cieszę się bardzo, że jesteście w Świdnicy. Jestem pewien, że firmy rodzinne bardzo mocno wpisują się w krajobraz gospodarczy kraju. Chcemy korzystać z tego dobrodziejstwa, które wasze firmy wytwarzają. Wiem, że z działalnością gospodarczą wiążą się problemy, ale właśnie dlatego jesteśmy tu dzisiaj – mówił obecny na spotkaniu Jerzy Żądło, zastępca prezydent Świdnicy.

Tematem drugiego spotkania z cyklu “Dolnośląskie firmy rodzinne – inspiracje 2019” było zagadnienie sukcesji, czyli przekazania zarządzania firmą rodzinną młodszemu pokoleniu. Spotkanie poprowadził Dariusz Bednarski z Grant Thorton. W programie spotkania znalazły się m.in. warsztaty sukcesyjne, dyskusja ze specjalistami i lunch połączony z networkingiem.

Zobacz również