gmina Świdnicaprezentprzedszkolaki

Przedszkolaki obdarowane (FOTO)

Z okazji zbliżającego się Międzynarodowego Dnia Dziecka wójt gminy Świdnica osobiście złożyła życzenia i wręczyła słodkie upominki dla 224 przedszkolaków w Witoszowie Dolnym oraz w Pszennie.

Na zaproszenia dyrekcji i grona pedagogicznego z  ogromną przyjemnością uczestniczę w licznych spotkaniach i akcjach realizowanych w naszych gminnych przedszkolach na przestrzeni całego roku. Dzień Dziecka to szczególne święto, na które czekamy z utęsknieniem. Niech uśmiech każdego dnia promienieje na Waszych twarzach.  Życzę Wam, aby Wasze dzieciństwo było jak najlepsze i aby trwało jak najdłużej – mówiła wójt Teresa Mazurek.

Nie zabrakło też wspólnych rozmów, śpiewania piosenek. Na zakończenie spotkania każde dziecko z rąk wójt gminy otrzymało słodką niespodziankę. I choć przedszkolaki codziennie otrzymują wiele miłości i serca od rodzin i nauczycielek, w tym czasie czuły się naprawdę wyjątkowo, uśmiech nikomu nie schodził z twarzy. Bo jak pisał Janusz Korczak „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.

foto: UG Świdnica

Zobacz również