II ligapiłka ręcznaśkpr świdnicatęcza kościan

Przed nami absolutny szlagier!

Przed nami już ósma seria spotkań w II lidze. W sobotę, 14 listopada o godzinie 18.00 w hali sportowo-widowiskowej im. Haliny Aszkiełowicz-Wojno w Świdnicy, w absolutnym hicie na szczycie ligowej tabeli ŚKPR Świdnica podejmie typowaną na głównego kandydata do awansu – Tęczę Kościan.

W związku z obostrzeniami związanymi z pandemią mecz odbędzie się bez udziału kibiców. Tradycyjnie jednak na klubowym fanpejdżu na Facebooku odbędzie się transmisję na żywo w Internecie.

Tęcza Kościan, podobnie jak Zew Świebodzin w tym sezonie kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Aktualnie na koncie ma ich sześć, a druga lokata wynika jedynie z gorszego bilansu bramek od świebodzinan. Tylko w jednym z tych spotkań wygrana Tęczy była realnie zagrożona (27:25 w Nowej Soli). W pozostałych spotkaniach ekipa z Kościana dosłownie zmiatała rywali z parkietu…

Nie ma wątpliwości, że ekipę trenerów Krzysztofa Terebuna i Patryka Dębowczyka czeka arcytrudne zadanie. Zapowiada się kapitalne widowisko! Niewykluczone, że mecz rozstrzygnie się dopiero w Samek końcówce. Nie mamy nic przeciwko, aby powtórzył się scenariusz z poprzedniego sezonu, gdy ŚKPR pokonał Tęczę w Kościanie 30:29 (11:15)…   

Transmisja meczu ŚKPR Świdnica – Tęczą Kościan z tercetem komentatorskim Roman Etel/Przemysław Grzyb/Jakub Pierzak rozpocznie się w sobotę, 14 listopada od godziny 17.50 na klubowym fanpejdżu na facebooku.

8. kolejka (14–15.11)
ŚKPR Świdnica – Tęcza Kościan
Żagiew Dzierżoniów – Orlik Brzeg
Trójka Nowa Sól – Polonia Środa Wlkp.
EUCO UKS Dziewiątka Legnica pauzuje
Sparta Obornuiki Wlkp. – Spartakus Buk
SPR Oleśnica – Zew Świebodzin
OSiR Komprachcice – Wolsztyniak

Leave a Reply

Zobacz również