Igner Homepiknik rodzinnyświdnica

Piknik Rodzinny i „Drzwi Szeroko Otwarte w Igner Home”

26 września Igner Home zaprasza wszystkich świdniczan na piknik rodzinny i „Drzwi Szeroko Otwarte” najnowszej inwestycji “Vivant Home” przy ul. Parkowej. Nie będzie to jednak zwykła i klasyczna prezentacja pierwszego etapu tego osiedla, ponieważ organizatorom zależy stworzeniu rodzinnego klimatu tego wydarzenia.

Z tego względu przygotowano atrakcje zarówno dla tych starszych, jak i młodszych. Najmłodsi klienci będą mogli całkowicie darmowo korzystać z całej listy zabaw i niespodzianek przygotowanych specjalnie na to wydarzenie! Na miejscu wraz z animatorkami „Kamayu Art” będzie można malować twarz, uczestniczyć w lekcjach zumby, a także spróbować swoich sił w grach konstrukcyjnych. W przerwach między atrakcjami do dyspozycji dzieci będą wielkie dmuchańce!

Głodni sportowej rywalizacji również nie będą zawiedzieni. „Crossbox74 Świdnica” przeprowadzi zawody sportowe z nagrodami.

Ponadto w ramach akcji „Pomóż nam pomagać” zorganizowana zostanie aukcja charytatywna dla „Warsztatu Terapii Zajęciowej” w Świdnicy, gdzie będzie można zdobyć gadżety od Michała Ignerskiego, byłego reprezentanta Polski w koszykówce. Celem akcji jest zebranie funduszy na remont galerio-kawiarenki dla podopiecznych WTZ Świdnica.

Podczas wydarzenia nie zabraknie strefy gastro, gdzie będzie można zjeść przysmaki z grilla, a następnie uzupełnić brak kofeiny z “Bike Cafe”.

„Drzwi Szeroko Otwarte” osiedla „Vivant Home” odbędą się w godzinach 10:00-16:00 przy zbiegu ul. Kosynierów, Hetmańskiej i Parkowej.

Pożegnaj wakacje razem z „IgnerHome” i zabierz swoich bliskich na piknik rodzinny!

Dodaj komentarz

Zobacz również