gmina marcinowiceJustyna Ciokpiknik charytatywnySzczepanów

Odliczamy godziny! Już jutro startuje charytatywny piknik dla Justynki Ciok. W programie ponad 200 różnych licytacji

Już w sobotę kolejny piknik charytatywny dla Justynki Ciok. Start imprezy o godzinie 14:00 w Szczepanowie. Organizatorzy zapowiadają szereg atrakcji. Nie może Was zabraknąć.

Na pikniku każdy znajdzie coś dla siebie – rower BMX, lot balonem dla dwojga, sprzęt AGD i degustację trunków. Amatorzy mocnych wrażeń również nie będą się nudzić. Wylicytować można przejażdżkę autem rajdowym, jazdę symulatorem rajdowym, lot helikopterem, przejażdżki samochodami terenowymi, symulator dachowania, lot szybowcem czy loty w tunelu aerodynamicznym. Pojawią się też piękne, kolorowe odrestaurowane ciągniki. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci. Coś dla siebie znajdą na kramiku z ubraniami miłośnicy mody. Na koniec pikniku, wieczorową porą, odbędzie się pokaz ognia. Dobra zabawa gwarantowana. Będzie można też wziąć udział w biegu dla Justynki za symboliczne 10 złotych wrzucone do puszki. Mini maraton przeznaczony jest dla osób pełnoletnich. Pierwszy bieg rozpocznie się o godzinie 14:00 na Orliku w Szczepanowie. Na wygłodniałych uczestników imprezy czekać będzie wiele przysmaków i słodkości, przygotowanych przez okolicznych mieszkańców.

Justyna Ciok, chora na nowotwór 21-letnia mieszkanka Marcinowic, jest już po dwóch, skomplikowanych operacjach w Hanowerze. Niestety, wykryto kolejne komórki nowotworowe w jej organizmie. Trwa walka o życie i zdrowie dziewczyny, które zostało wycenione przez niemieckich lekarzy na 45 tysięcy złotych miesięcznie. Specjaliści z kliniki w Heidelbergu opracowali plan leczenia na najbliższe tygodnie. Rodzice Justynki boją się, że nie będą w stanie opłacić batalii o życie swojej córki.

Przez cały czas trwa zbiórka pieniędzy na portalu fundacji siepomaga – https://www.siepomaga.pl/justyna-ciok?fbclid=IwAR36EdrNq4_Ri1f-WHrppIlb0_ceukiO5DZG72LMGDSA8J7AyC0QxEuht-s

Leave a Reply

Zobacz również