Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, dzisiaj w sali narad Starostwa Powiatowego w Świdnicy, odbyło się uroczyste spotkanie z nauczycielami z placówek oświatowych administrowanych przez powiat świdnicki.
Podczas gali zebrani nauczyciele otrzymali z rąk Starosty Świdnickiego Piotra Fedorowicza nagrody i wyróżnienia a życzenia pomyślności i podziękowania za codzienną pracę z młodzieżą popłynęły do wszystkich nauczycieli zatrudnionych w powiatowych placówkach.
W uroczystości wzięli udział Starosta Świdnicki – Piotr Fedorowicz, Wicestarosta Świdnicki – Zygmunt Worsa, Dyrektor Wydziału Oświaty i Wychowania Grzegorz Stawarz oraz Iwona Świdzińska z Wydziału Oświaty świdnickiego starostwa.
Łącznie, z budżetu powiatu, na nagrody dla nauczycieli przeznaczono kwotę prawie 113 tys. zł.
L.P. | Imię i Nazwisko | Nazwa szkoły, placówki |
Dyrektorzy | ||
1. | Dorota Pajęcka | Zespół Placówek w Bystrzycy Górnej |
2. | Ilona Sitek-Warzecha | Zespół Szkół nr 1 w Świdnicy |
3. | Krzysztof Anklewicz | Zespół Szkół Mechanicznych im. Mikołaja Kopernika w Świdnicy |
4. | Robert Kaśków | I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Świdnicy |
5. | Krzysztof Osiak | Zespół Szkół Ekonomicznych im. Wincentego Stysia w Świdnicy |
Nauczyciele | ||
1. | Beata Guzik | Zespół Szkół Nr 1 w Świdnicy |
2. | Joanna Duda | Zespół Szkół Hotelarsko-Turystycznych im. Tony Halika w Świdnicy |
3. | Lucyna Mydłowska | Zespół Szkół Budowlano-Elektrycznych im. Jana III Sobieskiego w Świdnicy |
4 | Izabela Osiecka | Zespół Szkół Ekonomicznych im. Wincentego Stysia w Świdnicy |
5. | Wiesław Bylicki | Zespół Szkół Mechanicznych im. Mikołaja Kopernika w Świdnicy |
6. | Dorota Sozańska | Zespół Szkół w Strzegomiu |
7. | Teresa Kuszczak | Zespół Szkół im. Jędrzeja Śniadeckiego w Żarowie |
8. | Patrycjusz Malicki | I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Świdnicy |
9. | Beata Misiewicz | Zespół Szkół Ogólnokształcących w Świdnicy |
10. | Dorota Walicka | III Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Świdnicy |
11. | Izabela Goc | Zespół Szkół Ogólnokształcących w Świebodzicach |
12. | Przemysław Stempniewicz | Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Stefana Żeromskiego w Strzegomiu |
13. | Renata Krzemień | Zespół Szkół Specjalnych w Świdnicy |
14. | Mateusz Szymański | Zespół Szkół Specjalnych w Świdnicy |
15. | Elżbieta Ruszkiewicz | Zespół Szkół Specjalnych w Strzegomiu |
16. | Marta Białek | Zespół Szkół Specjalnych w Świebodzicach |
17. | Waldemar Gawron | Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy nr w Mrowinach |
18. | Małgorzata Posadzy | Zespół Placówek w Bystrzycy Górnej |
19. | Ludmiła Krawczyk | Zespół Poradni Psychologiczno-Pedagogicznych w Świdnicy |
20. | Daniel Pryciak | Centrum Kształcenia Zawodowego w Świdnicy |
NAGRODA MINISTRA EDUKACJI I NAUKI
1. Halina Fitas – Zespół Szkół w Strzegomiu
2. Urszula Konieczna – Zespół Szkół Specjalnych w Strzegomiu
NAGRODA DOLNOŚLĄSKIEGO KURATORA OŚWIATY
1. Joanna Dejnaka – Zespół Szkół Specjalnych w Strzegomiu
2. Robert Wójtowicz – Dyrektor Zespołu Szkół w Strzegomiu