piłka ręcznaśkpr świdnicasport

Młodzież ŚKPR-u bez punktów

Tym razem młodzieżowe zespoły ŚKPR-u Świdnica musiały uznać wyższość rywali. W mijającym tygodniu o ligowe punkty walczyli juniorzy i juniorzy młodsi.

JUNIORZY
Na zakończenie pierwszej rundy świdniczanie spotkali się z sąsiadującym w tabeli GOKiS-em Kąty Wrocławskie. Mecz w hali rywala tylko na początku układał się po myśli podopiecznych trenera Patryka Dębowczyka. ŚKPR zaczął od dwóch celnych trafień Dawida Jankowskiego i prowadzenia 2:0. W ósmej minucie na tablicy wyników był remis 4:4 i od tego momentu inicjatywę przejęli gospodarze. Do przerwy GOKiS wygrywał 16:12. Po zmianie stron Szare Wilki częściowo odrobiły straty (24:22 w 49. minucie), ale w końcówkę lepiej rozegrali przeciwnicy.

GOKiS Kąty Wrocławskie – ŚKPR Świdnica 34:28 (16:12)

ŚKPR: Zerka, Mirga – Jankowski 6, Bal 6, K. Stadnik 4, Pęczar 4, Wołodkiewicz 3, Kamiński 2, Kalousek 2, Bober 1, Kryśpiak, Mleko

JUNIORZY MŁODSI
Bardzo trudny mecz za drużyną trenera Wiesława Iwanio. Grający dolnym rocznikiem świdniczanie nie powstrzymali mocnej drużyny z Głogowa i przegrali na wyjeździe 19:49.

Chrobry I Głogów – ŚKPR Świdnica 49:19 (24:8)

ŚKPR: Mirga, Klimczak, Radziszewski – Szymanowski 5, J. Stadnik 5, Przedpełski 5, Kuprin 2, Nowakowski 1, Stramek 1, Gielgier, Supran, Westerlich

Zobacz również