artykuł sponsorowanyeventMichał SiedleckiświdnicaWeber group

Michał Siedlecki: świdnicki Wielki Brat patrzy

Co łączy Olgę Tokarczuk, prezydenta Wrocławia, wyścigi konne, a nawet facebooka? Osoba Michała Siedleckiego, świdniczanina, którego firma podbija Polskę i Europę. Dziś odkrywamy, kto kryje się za wielkim ekranem, który można zobaczyć na wielu eventach.

Z Michałem Siedleckim spotykamy się w Starej Kopalni w Wałbrzychu. To w tych industrialnych wnętrzach facebook, potentat w mediach społecznościowych, organizuje jedyne szkolenie na Dolnym Śląsku. Opowiada o rewolucji technologicznej oraz korzyściach dla lokalnych przedsiębiorców. Sala wypełniona po brzegi, ale nas interesuje zaplecze. Z plątaniną kabli, wieloma monitorami. To z tego miejsca świdniczanin zawiaduje całym eventem. Uwagę wszystkich skupia wielki ekran LED, który ma prawie 20 m2 – to wielkość kawalerki. Choć dzień wcześniej zajmował kilka półmetrowych pudełek w furgonetce.

Reprezentujemy branżę, w której nie istnieją granice administracyjne. Zdarza się, że wyjeżdżamy z naszymi klientami do Niemiec, Czech, a także na Słowację, choć najczęściej koncentrujemy się na wydarzeniach realizowanych na Dolnym Śląsku – zaznacza Michał Siedlecki, właściciel Weber Group.

Świdniczanin mówił, że zawsze chciał coś robić ciekawego, a właśnie ta praca od kilku lat nie pozwala usiedzieć na miejscu.  Dziś WEBER GROUP jest agencją eventową, która technicznie i organizacyjnie wspiera wydarzenia sportowe, biznesowe, edukacyjne, czy też kulturalne.

Michał Siedlecki przyznaje, że cieszą go pozytywne sygnały i dobre opinie za profesjonalne przygotowanie, niezawodną realizację, rzetelność i lojalność. Jak sam mówi, ostatnie tygodnie to wydarzenia, które pamięta się na długi czas.

Noblistka na dużym ekranie

To właśnie na ekranie świdniczanina cały świat zobaczył pierwsze publiczne wystąpienie noblistki Olgi Tokarczuk, która spotkała się z czytelnikami i swoimi gośćmi w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu. Dużym sukcesem zakończyła się również realizacja Finału Europejskiego Festiwalu Konnego, który zorganizowano na Wrocławskim Torze Wyścigów Konnych Partynice.

Techniczna obsługa każdego eventu polega na przygotowaniu projektu idealnie pasującego do charakteru wydarzenia, budowie sceny oraz techniki oświetleniowej, nagłośnieniowej oraz multimedialnej. Wszystko musi do siebie pasować, nic nie może odstawać od reszty, bo uczestnik spotkania poczuje, że coś zgrzyta – wylicza Michał Siedlecki.

Firma świdniczanina miesięcznie obsługuje lub organizuje nawet kilkanaście eventów. –  Mamy zgraną ekipę i własne zaplecze techniczne, co gwarantuje ekonomiczne rozwiązania, a także pozwala nam na dobór odpowiedniego sprzętu do wydarzenia – podkreśla właściciel WEBER GROUP.

„Sutryk show. Prezydent Wrocławia z przytupem podsumował rok w ratuszu i złożył nowe deklaracje” to tylko jeden z tytułów relacjonujących weekendowe przedsięwzięcie podsumowujące rok prezydentury Jacka Sutryka. I tam nie zabrakło ekipy WEBER GROUP.

Przygotowania do wydarzenia trwały dwa dni, nasz zespół techniczny liczył 10 osób, w tym czterech realizatorów: dźwięku, światła, wizji i transmisji internetowej. Efekt wizualny zapewniło ponad 60 inteligentnych urządzeń świetlnych oraz 40 m2 ekranu LED – to wielkość dwupokojowego mieszkania, więc robi wrażenie  – wymienia Michał Siedlecki i cieszy się, że po raz kolejny wrocławski ratusz zaufał ekipie.

Pracę świdnickich specjalistów docenia sam prezydent Wrocławia, Jacek Sutryk. – Muszę przyznać, że całe wydarzenie było profesjonalnie przygotowane, także wizualnie i dźwiękowo – mówi.

Spotkanie podsumowujące pierwszy rok prezydentury Jacka Sutryka nie tylko mogli obserwować goście zgromadzeni we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia. Wystąpienie było transmitowane także na żywo, dzięki czemu obejrzało je ponad 25 tysięcy osób!

Świdnicka agencja zapewnia nie tylko obsługę techniczną dużych wydarzeń, lecz także kompleksowo organizuje konferencje, jubileusze, imprezy firmowe, szkolenia, wydarzenia sportowe czy koncerty. Współpracuje z międzynarodowymi korporacjami, polskimi firmami, jednostkami administracji rządowej i samorządowej, a także instytucjami otoczenia biznesu.

Cieszymy się, że nasza praca i zaangażowanie doceniane są każdego roku przez organizatorów plebiscytów gospodarczych, festiwali czy gali. Ostatnim sukcesem WEBER GROUP było zwycięstwo w Dolnośląskim Plebiscycie Gospodarczym „Gwiazdy Biznesu” w kategorii „Mikro Firma”. To dla nas naprawdę ważne –  podsumowuje Michał Siedlecki.

Zobacz również