Connect with us

Wyszukaj na portalu

-1°C Świdnica
mojaswidnica.pl

Aktualności

Już za 7 dni 29. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy!

Powiększa się liczba fantów, które zostały przekazane na licytacje Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wciąż można wspomagać orkiestrę, której wielki finał odbędzie się już za 7 dni! Prezentujemy fanty i gadżety, które będzie można wylicytować w świdnickim sztabie WOŚP!

Licytacje odbywać się będą online w dniu 29. finału WOŚP. Osoby licytujące będą mogły zarówno dzwonić do studia jak i podbijać stawkę elektronicznie.

Takie wspaniałości na aukcję od dwóch wyjątkowych kobiet. Łapacz snów w kolorze butelkowej zieleni przekazuje Sandra Wajda-Kukla – Makrama i Ja, a makramę w kolorze karmelowym otrzymaliśmy od Zuzanny Pacześniak – Zaklęta w sznurki.

Może być zdjęciem przedstawiającym makrama

Siatkarscy kibicie, coś dla Was. Koszulka Adama Lorenca z autografami drużyny. Adam Lorenc to polski siatkarz, grający na pozycji atakującego. Od sezonu 2020/2021 jest zawodnikiem Cuprum Lubin 27 lipca 2019 r. wraz z Mateuszem Podborączyńskim zostali Mistrzami Polski w siatkówce plażowej juniorów .

Prześliczny naszyjnik od TalitaO – fascynatory. Dziękujemy JOanna JakimÓw.

Coś dla smakoszy. Pizza Przesiadka funduje trzy talony na wyjątkową pizzę.

Może być zdjęciem przedstawiającym pizza i tekst „PIZZA Hpt ক PRZESIADKA wielka orkiestra świątecznej pomocy FINAŁ z GŁOWĄ Bon 7a dowolną pizzę z naszego menu w zestawie z dużą cola, woma sosami oraz dowozem W granicach naszych stref dowozowych! Jednorazowy kod promocyjny należy podać przy 29 2021 FINAŁ pomocy składaniu zamówienia telefonicznie. Kod znajduje wielka orkiestra się pod naklejką! świątecznej PIZZA PRZESIADKA PRZ”

Na zdjęciu poniżej główną rolę gra tort, TEN tort. Darczyńcą i twórcą tego specjalnego cukierniczego dzieła jest Pan Eugeniusz Kempa. Tradycyjnie jeden z tortów trafia, po zaciętej walce, w ręce Pani Prezydent Beata Moskal-Słaniewska ❣Czy tak będzie i tym razem? Są aż trzy takie torty

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i ciasto

Kama Karst przekazuje na licytację swój obraz.

Może być obrazem

Makijaż Permanentny Microblading Świdnica Beata Hauzer przekazuje voucher wartości 650 zł.

Magdalena Bąkiewicz zafundowała voucher na mezoterapię. Wartość tej wyjątkowej usługi to kwota 450 zł.

Wojciech Frankowicz przekazał swoje prace: mozaikę szklaną wykonaną metodą fusingu, na podstawie „Gwiaździstej nocy” V. van Gogha oraz głowę kobiety wytopioną z tłuczonego szkła, na szklanej płycie zdobionej piaskowanym ornamentem, w drewnianej ramce o wym. 32,5×23,5, podświetlona lampkami LED.

Kuba Feldman ponownie gra w Orkiestrze i funduje voucher na usługę fryzjerską dla panów.

Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, włosy, odzież wierzchnia i tekst „wielka świątecznej orkiestra pomocy MONSIEUR FRYZJER MESKI VOUCHER Ο WARTOŚCI 100zt termin ważności vouchera 6m-cy 58 ŚWIDNICA UL. KOŚCIELNA4, 669-424-052 facebook acebook.com/monsieurfeldman .com/ instagram.com/jkb.monsieur”

Krzysztof Skałka przekazał aż dziesięć takich voucherów.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „wielka orkiestra świątecznej pomocy SARKOMER Fizjoterapia & Masaż Krzysztof Skałka tel. 669 419 425 VOUCHER NA GODZINNY MASAŻ LECZNICZY lub MASAŻ RELAKSACYJNY Voucher upoważnia do jednorazowego skorzystania wybranej usługi masażu. Usługa wykonywana jest domu Klientao Klienta wcześniejszym umówieni terminu. Voucher ważny do 31.06.2021 Wetrak sanitarny 100,- RKOMEF Skalka Bokserska 367 sarkomer.swid gmajl”

Koszulka Legii Warszawa z sezonu, w którym drużyna zdobyła Mistrzostwo Polski. Na koszulce autografy piłkarzy.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

SAD Burkatów przekazuje na aukcję pięć zestawów – karton jabłek + sok. Przepychota i baardzo owocaśne.

Może być zdjęciem przedstawiającym owoc

Posłanka Katarzyna Mrzygłocka ofiarowała nam coś wyjątkowego.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Trzy wyjątkowe anioły przyleciały na swoich szklanych skrzydłach. W roku pandemii – ich twarze zasłonięte są maseczkami. Myślę, że podczas licytacji walka o taką historyczną pamiątkę będzie spora. To dar od Magdaleny i Andrzeja Kucharskich.

Hotel Fado znów zagra z WOŚP. Właściciele przekazują na aukcję voucher o wartości 150 zł.

Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba

Do grona darczyńców dołączyła Ola Suszycka. Przekazała trzy swoje prac.

Olena Surina ponownie gra z WOŚP i przekazuje na aukcję drewnianą autorską Matrioszkę, która składa się z 5 lalek – aniołków. Ręcznie malowana,wykończona lakierem. Wysokość największej 11 cm, najmniejszej 3 cm.

Może być zdjęciem przedstawiającym 5 osób

Ania Kubik i jej Słodka Pasja dołączają do WOŚP ze swoimi wyrobami. Poza voucherem licytować będziemy tort, przygotowany specjalnie z okazji 29. Finału WOŚP.

Może być zdjęciem przedstawiającym ‎tekst „‎VOUCHER w wysokości 100 zł na tort okolicznościowy od Pracowni Tortów Artystycznych SŁODKA PASJA w Świdnicy, do wykorzystania do dn. 31.12.2021r. Stodka pasja wielka 29ב၃ orkiestra świątecznej 2021 FINAŁ pomocy /tortyslodkapasja 781774321 58-100 Świdnica, K. Pułaskiego 46‎”‎

Firma Multiplaner produkuje unikalne planery, które chronione są patentem nie tylko na terenie Polski, ale również całej UE, Rosji i USA.

Monika Burdka przekazuje trzy bransolety z kamieni naturalnych

Anna i Rafał Sobkowiczowie przekazali na aukcję taką oto maskę, 57 cm wysokości pochodzącą z Malawi.

Dwa obrazy wykonane przez Leokadię Kasprzycką, metodą pouringu.

https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s600x600/135693242_3919828698081028_4177269504760831890_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=Bhe4oBlJch4AX8HzCQ1&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&tp=7&oh=d3e05fe78340611100e61eb5a0c977d5&oe=60321DFE

Dwie oryginalne dekoracje: wianek na drzwi i stroik na stół autorstwa Grażyny Zieniuk

Może być zdjęciem przedstawiającym róża

Pluszowy gigantyczny lemur o imieniu Pimpek podarowany przez Lenę Rogozińską czeka na nowego właściciela.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Firma Elektrolux przekazała na aukcję takie cacuszko: 2 w 1 – piekarnik z funkcją mikrofalówki.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Burger Stacja i przekazała voucher wartości 50 zł

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Iza Basztura przekazuje domowe wyroby.

Muzeum Kolejnictwa na Śląsku Jaworzyna Śląska przekazało voucher na zwiedzanie z kustoszem muzeum dla 4 osób oraz przejazd drezyną.

Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba, odzież wierzchnia i tekst „RN AWORZYNA ŚLAS Muzeum Kolejnictwa na Ślasku Jaworzyna SI. TKt48 18 Muzeum Kolejnictwa na Śląsku w Jaworzynie Śląskiej VOUCHER na pobyt rodzinny 4 osoby) w Muzeum Kolejnictwa na Śląsku wiedzanie kustoszem Zbigniewem Gryzgotem obiektów dawnej parowozowni przejazd zabytkowym pojazdem Warszawa drezyna M20 bocznicy Muzeum muzeumtechniki.pl”

Do odważnych świat należy. Towarzystwo Lotnicze w Świebodzicach przekazuje na aukcję trzy vouchery na przelot szybowcem.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Paulina Chudy przekazuje „Jadłonomię” – książkę Marty Dymek.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Łukasz Kazek Hostel Browar Jedlinka właśnie przyniósł torbę pełną darów: vouchery, beczułkę znakomitego trunku.

Ewa Cuban przekazuje dwie nalewki: cytrynową i wiśniową, pięknie oprawione w szklane karafki.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Najmłodsza ofiarodawczyni Hania, lat 9 przekazuje swój obraz 36 x 46,5 – pastele olejne i ołówek.

Może być ilustracją

Concept przekazali voucher o wartości 300 zł na reklamę wizualną.

Salon optyczny Glass – Świdnica ul. Długa właśnie przekazał voucher wartości 400 zł.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Magdalena Jęczmień przekazuje na aukcję dwa obrazy o wymiarach 73 x 59

Takie oto klejnoty (kolczyki i wisior) ofiarował anonimowy darczyńca

https://scontent.fwaw8-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/s600x600/137563186_122728886358220_1250672256027265542_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=2&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=blJXnzJG0i8AX_8u87R&_nc_ht=scontent.fwaw8-1.fna&tp=7&oh=830d715f567af196bc0c0acc64e2ec03&oe=60336430

Torba i kubek – pamiątki z okazji 50-lecie ŚOK.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „nos się & KULTÚRA ikiet kultiiny 2 świdnicki Świdnicki Ośrodek Kultury www.sok.com.pl www.sok”

Niebo będzie nasze. Po lotach szybowcem przyszła kolej na lot helikopterem. Aż trzy vouchery na 30 minutowy lot. Wartość takiego lotu to kwota 1.000 zł.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Kolejny voucher, tym razem od sali weselno-bankietowej Stare Mury Bojanice. Voucher do wykorzystania na dowolną imprezę zorganizowaną przez Stare Mury.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Anonimowy ofiarodawca przekazał cztery książki.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „ANDRZEJ NOWAK CZAS WALKI z BOGIEM MARTYNA DESZCZYŃSKA NARÓD BEZ PAŃSTWA κa CZAS ZABORÓW ROBERT KOSCIELNY PRZĘDMURZE CHRZEŚCIJAŃSTWA CZAS KROLOW ELEKCYJNYCH KE KRZYSZTOF OŻÓG KORONA i KRZYŻ CZAS PIASTOW JAGIELLONOW”

Mamy dla Was dwa karnety, a każdy na 10 wejść, na lodowisko i basen. Termin ważności spory. Karnety przekazał OSiR Świdnica.

Justyna Karolina Gałązka absolwentka ASP we Wrocławiu, zajmuje się projektowaniem graficznym, malowaniem obrazów i robieniem nadruków na przedmiotach. Przekazała kilka swoich prac.

A teraz coś dla miłośników kotów i sztuki. Klub „Łaźnia” przekazuje widoczną na zdjęciach rzeźbę – wysokość 90 cm x 35 cm

„Kryształowa Gospoda Kuflowa” przekazuje voucher wartości 100 zł.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

DaGrasso przekazuje voucher o wartości 100 złotych.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „DaGrasso Przyjaciele od pizzy”

Ślubne spinki przekazał na aukcję Maciej Bieniarz. Cenny dar.

Ślubne spinki przekazał na aukcję Maciej Bieniarz. Cenny dar.

Może być zdjęciem przedstawiającym biżuteria

Małgorzata Rawicka ofiarował nam obraz swojego autorstwa.

Może być obrazem przedstawiającym przyroda i drzewo

Piotr Brzezicki – przekazał szklane serce wykonane własnoręcznie metodą fusingu (stapiania szkła).

Obraz Marty Spodniewskiej, wymiary 40×50 cm

Może być zdjęciem przedstawiającym serce i tekst „wielka orkiestra Å›wiÄ…tecznej pomocy”

Justyna Kwaśny dzieli się z nami likierem. Dołączamy do koszyka wiktuałów.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „Likier krówkowy”

Jurek Owsiak we własnej osobie – wydziergany przez Izę Stankiewicz

Może być zdjęciem przedstawiającym szydełkowanie

Wielkie wsparcie od Wiesława Żurka. Fanty dla wiernych kibiców.

Robert Kukla przekazuje nietypowy voucher – portret ze zdjęcia, format max 100×70 cm, podobrazie dowolne, wedle życzeń nabywcy – karton, płótno, ściana.

Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby i tekst „wielka orkiestra Å›wiÄ…tecznej pomocy VOUCHER na wykonanie portretu sprayami przez Roberta KuklÄ™ Nw”

Salon „Fanaberia” z voucherem na zabiegi dla ciała

Może być zdjęciem przedstawiającym kwiat i tekst „BON PODARUNKOWY MASAŻE ZABIEGI NA CIAŁO 100zŁ Bon do wykorzystania w salonie Fanaberia Spa masaże zabiegi ciało. Bon nie podlega wymianie na gotówkę. Nie bÄ™dzie wydawana reszta. Fore You Fanaberia NUMER.... L.8.N.TX....... WAŻNY DO 30..04..20.21 STUDIO URODY & SPA .Jagiellońska /wejÅ›cie od Ks. Bolka www.studiofanaberia.pl, tel. 509 919”

20 sztuk kominów z grafiką 29. Finału WOŚP od firmy CLO&FLO.

Może być zdjęciem przedstawiającym serce

Zestaw gadżetów biegowych (butelka sportowa, ręcznik, słuchawki bezprzewodowe, torebka biodrowa) RST Półmaraton Świdnicki, podarowany przez Biuro Sportu i Rekreacji UM Świdnica.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Radosnego skrzata ofiarował nam anonimowy darczyńca.

Może być zdjęciem przedstawiającym odzież wierzchnia

Gratka dla kolekcjonerów technik cyfrowych: odtwarzacz DVD KORR w idealnym stanie, w oryginalnym opakowaniu.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „DVD-MPEG4-XviD PLAYER KORR PEŁNA OBSŁUGA POLSKICH NAPISÓW .TXT KORR M MPEG4 SCAM MPEG4 XviD POLSKIE NAPISY TXT OBSŁUGA QPEL POLSKIE MENU PROGRESSIVE SCAN ODTWARZA MP3, WMA, CD WYJŚCIA ANALOGOWE CYFROWE AUDIO WYJŚCIA S-VIDEO EUROSCART, COMPONENT VIDEO DARMOWE UPGRADE OPROGRAMOWANIA napisyor JakoÅ›ci ENTER TANJE DVD GWARANCIA 24 MIESIACE MP3 DOLBY ONID INN V www. www.korr.pl engineered by BELLWOOD JPEG MPEG-4”

Stół ogrodowy MALMO 70 x 70 cm stalowy NATERIAL od Leroy Merlin, (wartość 158 zł)

Może być zdjęciem przedstawiającym tabela

Pojemnik na wodę deszczową AQUA CAN 360 l PROSPERPLAST, pojemność 360 l, wysokość 128 cm, szerokość 80 cm,głębokość 80 cm, tworzywo sztuczne, od Leroy Merlin.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Podkaszarka elektryczna Gardena EasyCut od Leroy Merlin (wartość 239 zł)

Podarki od Dekorii:* narzuta firmowa DEKORIA pikowana w romby 260×210 cm (wartość 429 zł) – 1 szt.* namiot dla dzieci firmy Yellow Tipi (wartość 469 zł) – 1 szt.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Wombat Nieruchomości przekazuje na aukcję voucher na pobyt w apartamencie w Świdnicy, weekend dla maks. 8 osób, termin do uzgodnienia telefonicznie. Nowoczesny apartament czteropokojowy z tv i wi-fi.

Może być zdjęciem przedstawiającym meble i tekst „wU wOmbat mbat NIERUCHOMOŚC ZAPRASZA DO LICYTACJI VOUCHER WEEKEND w APARTAMENCIE City View wielka Å›wiÄ…tecznej orkiestra pomocy apartament przystosowany do 8 goÅ›ci termin pobytu do uzgodnienia telefonicznie nowoczesny apartament, kompletnie wyposażony, z TV internetem VOUCHER WAŻNY DO KOŃCA 2021 city view poczuj Jak kw domu”

BAR GAR przekazuje voucher na 10 pysznych zup

Może być zdjęciem przedstawiającym co najmniej jedna osoba

Deep Forest Decor przekazuje na aukcję dwa wyjątkowe, artystycznie wykonane kubki o poj. 330 ml

Dobre wieści dla koneserów tatuaży❤ Voucher od Studia Tatuażu HakunaMamTatu. Wartość 500 zł.

Pizza dla koneserów

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „VOUCHER PODARUNKOWY o wartoÅ›ci do wykorzystanie w PEAIEL SŁODKIE POMIDORY pizza alla romana www.slodkiepomidory.pl znajdź nas na Świdnica, ul. Spółdzielcza 2b (883607666 f”

Aga KORTAS przekazuje dwie karty podarunkowe, a każda o wartości 200 zł

Restauracja Wieża zlokalizowana jest w starej zabytkowej wieży ciśnień wybudowanej w 1876 r. Przekazuje na aukcję kolację rodem z Neapolu wraz z noclegiem w jednym ze swoich apartamentów z okien którego rozpościera się piękny widok na panoramę naszego centrum. Wartość tej usługi 400 zł

Firma Resibo przekazała kilka zestawów swoich znakomitych kosmetyków. Dziękujemy, że jesteście.

Anonimowy darczyńca właśnie przekazał nam gigantyczny zestaw klocków Cobi o wartości 150 zł.

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Green Moss poleca się ze swoimi burgerami

Napitki ze spiżarni leśnika: czarny bez, płatki róży, słodko-cierpka tarnina, wiśnia leśna, sosnowa aromaterapia, lipowy zapach lata. Te wspaniałe dary od samego leśnika Jana Dzięcielskiego.

Może być zdjęciem przedstawiającym butelka i tekst „MAKILASU DO DOMOWA NALEWKA NALEWKA DOMOWA SMAKILASU DO ALEW NALEWKA DOMOWA 2ak KA SMAKI LASU”

Pani Piada przekazuje dwa vouchery do swojej smakowitej piadinerii

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Do wylicytowania grafika #MuremzaOwsiakiem na płycie pilśniowej o wym. 6 x 1m (dwie płyty po 3 m). Autor Robert Kukla

Może być obrazem przedstawiającym 1 osoba

Justyna Karolina Gałązka przekazała kolejne swoje prace na aukcję

Wielka gratka dla kolekcjonerów: Ikona – Matka Boska Fatimska pisana tradycyjną metodą tempera żółtkowa + złoto 23 3/4 karata. Ikonę wykonała Edyta Kruk

Dwie książki z autografami przekazane bezpośrednio od autorów.

Zestaw gadżetów przekazany przez Miejską Bibliotekę Publiczną. Ewa Cuban dziękujemy za ciągłe wspieranie naszych działań.

Może być zdjęciem przedstawiającym książka

Książka Agnieszki Dobkiewicz „Mała Norymberga”, z autografem autorki.

Może być zdjęciem przedstawiającym książka i tekst „AGNIESZKA DOBKIEWICZ MAŁA NORYMBERGA HISTORIE KATÓW z GROSS-ROSEN HORYZONT znak”

Czy są tu pierogożercy? Pierogi na Skrzydłach zapraszają. Voucher i aż 10 porcji do zjedzenia.

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „29. FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ pomocy PIEROGI NA SKRZYDŁACH UL.FRANCUSKA 2 58-100 ŚWIDNICA WAŻNY DO 30/06/2021 VOUCHER NA 10 PORCJI PIEROGOW!”

24 tomy Encyklopedii Audiowizualnej Britannica w idealnym stanie

Może być zdjęciem przedstawiającym tekst „DZIĘNNIK Encyklopedia Audiowizualna Britannica GEOGRAFIA II TRPያ YOUORE D Britannica”

Obraz autorstwa znakomitego artysty, 𝙍𝙤𝙗𝙚𝙧𝙩𝙖 𝙆𝙪𝙠𝙡𝙞 , ufundowany przez IgnerHome.

Zostaw komentarz

Leave a Reply

Facebook

Przeczytaj również

Aktualności

Wszyscy trzymaliśmy kciuki do samego końca… Niestety po długiej i ciężkiej chorobie zmarła dziś Asia Malinowska. Miała zaledwie 31 lat. Jeszcze w październiku w...

Aktualności

Od tej filigranowej dziewczyny zależy komfort cieplny w kilku tysiącach świdnickich mieszkań. Ania Kulej w sierpniu została mistrzem w Dziale Źródeł Ciepła w świdnickim...

Aktualności

Kilka nieoznakowanych radiowozów i zablokowana ulica. We wtorek w godzinach wieczornych przy ul. Bystrzyckiej doszło do wspólnej akcji Centralnego Biura Śledczego Policji oraz Straży...

Aktualności

Spontanicznie zrodziła się w nich chęć pomocy, którą szybko zarazili całe sołectwo i Koło Gospodyń Wiejskich. Mieszkańcy Burkatowa uruchomili świąteczną zbiórkę dla podopiecznych Zespołu...

Wszelkie prawa zastrzeżone. © Miejska Biblioteka Publiczna w Świdnicy, 2020

Rozmiar czcionki

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Polityka prywatności

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close