Galeria Świdnickakoronawirus

Galeria Świdnicka zaprasza na bezpieczne zakupy [foto]

W ramach drugiego etapu “odmrażania” gospodarki rząd zdecydował o otwarciu galerii handlowych. Sklepy muszą zapewnić środki do dezynfekcji oraz rękawiczki dla klientów. Do nowej rzeczywistości przygotowana jest już Galeria Świdnicka. – Dostosowaliśmy się do wszystkich wymogów z rozporządzenia. Nasze działania mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa klientommówi zarządca Galerii Świdnickiej Paweł Balcerzak.

Ponowne otwarcie galerii handlowych przyśpieszono i przeniesiono do drugiego etapu odmrażania gospodarki, który rozpoczął się w poniedziałek 4 maja. Przypominamy również, że od dziś przestały obowiązywać godziny (10-12) na zakupy przeznaczone wyłącznie dla seniorów.

Staramy się kontrolować ruch pieszy klientów na terenie galerii. Zostały wywieszone plakaty informujące o: miejscach wyznaczonych do dezynfekcji rąk, noszeniu obowiązkowych maseczek, zachowaniu dystansu społecznego. Takie informacje będą również puszczane za pomocą naszego radiowęzła. Będziemy także apelować do klientów korzystających z parkingu aby swoje pojazdy pozostawiać na co drugim dostępnym miejscu parkingowym. – tłumaczy zarządca Galerii Świdnickiej Paweł Balcerzak i dodaje:
Dostosowaliśmy się do wszystkich wymogów z rozporządzenia. Wszystkie zalecenia staramy się wdrażać w ramach zdrowego rozsądku. Większość sklepów jest otwartych. Sklepy, które obecnie są jeszcze zamknięte do końca tygodnia mają zostać otwarte.

Przypomnijmy, że obecnie zamknięte pozostają jedynie sklepy: Reserved, Mohito, House, Cropp oraz Sinsay. Zgodnie z rozporządzeniem, nadal nieczynne pozostają także: kino Cinema 3D, klub Fitness World, biuro podróży Rapala, plac zabaw Kinder Planeta oraz restauracja Marrakesz. KFC nadal realizuje zamówienia jedynie z dostawą do domu lub na wynos. Spożywanie posiłków na miejscu nie będzie możliwe do odwołania.

Dodaj komentarz

Zobacz również