dabro-bau furia świdnickasportświdnica

Ekstremalny wysiłek i świetna zabawa w innym terminie. III Furia Świdnicka przełożona

Kolejna z cieszących się dużą popularnością impreza sportowa zostaje przełożona. Już wiadomo, że zaplanowana pierwotnie na 20 czerwca trzecia edycja Dabro-Bau Furii Świdnickiej nie odbędzie się w tym terminie. – Z uwagi na Wasze bezpieczeństwo zmuszeni jesteśmy przenieść DABRO-BAU Furia Świdnicka 3.0 na inny termin w 2020 r. Jednocześnie zapewniamy trzykrotnie większy wycisk na trasie! Trzecia edycja musi boleć, Do zobaczenia! – zapewniają organizatorzy wydarzenia.

Drodzy Uczestnicy! Także i nas dopadło! Mieliśmy nadzieję, że do 20.06. sytuacja się w miarę ustabilizuje, jednak z uwagi na Wasze bezpieczeństwo zmuszeni jesteśmy przenieść DABRO-BAU Furia Świdnicka 3.0 na inny termin w 2020 r. Jednocześnie zapewniamy 3-krotnie większy wycisk na trasie! 3 edycja musi boleć, Do zobaczenia! – informują organizatorzy imprezy.

W poprzednich edycjach teren wokół zalewu Witoszówka zmienił się w trasę naszpikowaną różnego rodzaju przeszkodami zarówno naturalnymi, jak i sztucznymi. Biegacze do pokonania mieli m.in. cieki wodne, górki, drzewa, ściany, liny, trawersy poziome, pajęczyny linowe, zasieki, trylinki, beczki z piaskiem. Były to zdecydowanie ekstremalne wyzwanie dla miłośników aktywnego spędzania czasu, którzy nie boją się wyzwań i bliskich spotkań z wszechobecnym błotem. Przypomnijmy, że przed rokiem udział w imprezie wzięło grubo ponad 400 osób.

Dodaj komentarz

Zobacz również