Już 29 maja w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury odbędzie się koncert Dzikiego Chóru. Tym razem artyści zabiorą nas w podróż po różnych stylach i epokach.
„Dziki Chór” to świdnicki chór mieszany – zespół założony w maju 2018 roku w Świdnickim Ośrodku Kultury przez Katarzynę Szymko–Kawalec. Poprzedni koncert chóru odbył się w grudniu 2023 roku i zachwycił publiczność.
29 maja odbędzie się trzeci koncert „Idziemy dalej”. – Kto był na koncercie świdnickiego Dzikiego Chóru ten wie, że nudzić się na tym koncercie nie sposób. A co w repertuarze? Jak zwykle niespotykana mieszanka stylów i epok. Będą pieśni z całego świata – te z przytupem, ale też i bardziej wzruszające. Pojawi się między innymi pieśń polinezyjska, ghańska czy indiańska pieśń Czirokezów. Brzmi ciekawie? – czytamy w opisie koncertu.
Bilety po 30 zł do nabycia tu: KLIKNIJ

