dagmara święcickamiss dolnego śląska

Dagmara Święcicka walczy o koronę Miss Dolnego Śląska!

Na co dzień pracuję jako specjalista ds. zakupów i logistyki. Pasjonuje się rękodziełem oraz dekoracją wnętrz. W wolnym czasie uczę się gry na gitarze. Lubię spędzać czas aktywnie na siłowni. Uwielbiam też taniec towarzyski – mówi o sobie mieszkanka Świdnicy Dagmara Święcicka, która startuje w tegorocznym konkursie Miss Dolnego Śląska. Zachęcamy do głosowania!

-Castingi rozpoczęły się już z początkiem roku. Początkowym zgłoszeniem było nadesłanie formularza zgłoszeniowego. Następnie odbywały się castingi w rożnych miejscowościach na Dolnym Śląsku. Dostałam zaproszenie na casting drogą mailową. Casting odbył się w Wałbrzychu w Centrum Medical SPA Maria, jak się okazało przeszłam ten etap, podpisałam umowę z organizatorem konkursu. Teraz oczekuje na półfinał. Informacja ze strony Miss Dolnego Śląska na Facebooku: Już 13. kwietnia w ibis Styles Wroclaw Centrum (Plac Konstytucji 3 Maja 3, Wrocław) odbędzie się półfinał konkursu Miss Dolnego Śląska 2019. Podczas gali półfinałowej zostaną wyłonione finalistki do tytułu Miss Dolnego Śląska i Miss Dolnego Śląska Nastolatek, najbardziej prestiżowego konkursu piękności w woj. Dolnośląskim. Ponad 120 uczestniczek będzie walczyć o awans do majowego finału konkursu. W tym dniu zostanie ogłoszona lista finalistek. Finał odbędzie się w maju tego roku – tłumaczy Dagmara Święcicka i dodaje: – Obecnie zachęcam do polubienia mojego zdjęcia i wysyłania smsów, które pomogą mi w walce o koronę Miss. Dzięki tym głosom 3 uczestniczki będą mogły bezpośrednio zakwalifikować się do finału Miss Dolnego Śląska bez oceny jury! Będzie mi niezmiernie miło za każdy like i oddany głos! – zachęca Dagmara.

Co wystarczy zrobić? Kliknąć w zdjęcie i polubić! To ważne! Głos będzie ważny jeśli zostanie polubiona również oficjalna strona https://www.facebook.com/MissDolnegoSlaskaofficial/
Głosować można również online  online na Instagramie: https://www.instagram.com/p/BvhzUetnNSj/?utm_source=ig_web_copy_link 

Dagmara Święcicka o sobie:
Witajcie, Nazywam się Dagmara Święcicka. Pochodzę z Żarowa, zaś obecnie mieszkam w Świdnicy. Jestem absolwentką wyższej szkoły, kierunku administracji publicznej oraz portugalskiej politechniki, kierunku zarządzania. Na co dzień pracuje w koreańskiej firmie jako specjalista ds. zakupów i logistyki. Pasjonuje się rękodziełem oraz dekoracją wnętrz. W wolnym czasie uczę się gry na gitarze. Lubię spędzać czas aktywnie na siłowni. Uwielbiam taniec towarzyski. Prowadzę również stronę internetową na Facebooku jako mówca motywacyjny. Jestem w trakcie tworzenia swojej autorskiej książki.  Celem mojej książki jest ukazanie naszemu współczesnemu środowisku młodych, dorosłych oraz starszych ludzi, by zaczęli wierzyć w siebie. Chciałabym, aby po przeczytaniu mojej książki czytelnik wstał z przysłowiowej “kanapy” i zaczął podążać za życiem o którym marzy. Z uwagi na fakt, że większości osób brakuje wiary i chęci, to moim zadaniem jest im to ukazać. Będę opierała się nie tylko na swoim przykładzie, ale także na innych. Wiele ludzi znam z całego świata, wiem jak wiele możemy. Niestety brak Nam iskierki, która otworzy Nam pewne drogi. Dlatego też postanowiłam spełnić swoje marzenie o napisaniu książki, a przy tym mam nadzieję, że pomogę innym w zdobyciu pewności siebie i zarażę swoją determinacją oraz siłą do działania. Moje motto życiowe “Kluczem do szczęścia jest posiadanie marzeń, kluczem do sukcesu jest ich realizacja” – James Allen.

Zobacz również