aktywni w siecidofinansowanieświdnica

Bądź e-aktywny, zapisz się na szkolenie

Świdnica otrzymała 84 tys. zł dofinansowania na realizację bezpłatnych szkoleń dla mieszkańców. Rozpoczęły się zapisy na kolejny kurs – „Kultura w sieci”.

Wszystko w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 pn. „E-AKTYWNI MIESZKAŃCY WOJEWÓDZTWA DOLNOŚLĄSKIEGO I LUBUSKIEGO”. Celem projektu jest podniesienie poziomu kompetencji cyfrowych niezbędnych do skutecznego korzystania z tych mediów w celach zawodowych, edukacyjnych i rekrutacyjnych.

W szkoleniach mogą wziąć udział wszyscy, którzy ukończyli 25. rok życia. Każda z osób może skorzystać z jednego szkolenia. Będą się one odbywały w dwunastoosobowych grupach, od poniedziałku do soboty, w budynku Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych w Świdnicy  przy ul. Długiej 33.

Obecnie trwają zapisy na szkolenie:

  • „Kultura w sieci”, które odbędzie się w dniu 11 grudnia w godzinach od 8.00 do 16.00 i 12 grudnia w godzinach od 8.00 do 12.00.

Można ich dokonać poprzez:

W treści maila należy podać: imię i nazwisko, telefon i mail kontaktowy, informację czy są Państwo mieszkańcami miasta Świdnica lub województwa  dolnośląskiego oraz informację, czy są Państwo osobami niepełnosprawnymi (z orzeczeniem czy bez). 

  • telefonicznie 74 646 29 30 lub 646 29 16.
 

Zobacz również