fundacja łączy nas footballświdnica

Zrobili to! Rekordowa zbiórka Fundacji ”Łączy nas football”!

Zrobili to! Siódmy charytatywny turniej piłki nożnej zorganizowany przez Fundację Wspierania Sportu Łączy nas Football zakończył się ogromnym sukcesem! Jak informują przedstawiciele fundacji udało się zebrać prawie 80 tysięcy złotych! Dochód zebrany z licytacji oraz sprzedanych cegiełek zostanie przeznaczony na rehabilitację utytułowanego pięściarza Mariusza Cendrowskiego.

Dzisiaj o godz. 11 w świdnickiej siedzibie Santander Bank Polska S.A. komisja w składzie: Wiesław Żurek – Prezes Fundacji Wspierania Sportu „Łączy nas Football”, Karolina Rafałko – Sekretarz Fundacji Wspierania Sportu „Łączy nas Football”, wraz z pracownikami w/w Banku przystąpiła do rozliczenia zbiórki publicznej nr 2019/26/OR pn. „Na pomoc Mariuszowi”. O godzinie 12:00 wszystko było jasne. Pragniemy Państwa oficjalnie poinformować, że na leczenie i rehabilitację Mariusza Cendrowskiego podczas naszej sobotniej imprezy pozyskaliśmy kwotę 79.318,50 zł – informują przedstawiciele fundacji.

Jesteśmy bardzo szczęśliwi i wzruszeni. Ale w tym momencie chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy nam pomogli w przygotowaniu tego przedsięwzięcia, wszystkim, którzy w sobotę pojawili się na naszej imprezie, tym co licytowali za grube pieniądze i tym, którzy wykupili tylko jedną cegiełkę o wartości 10 zł. To sukces nas wszystkich! Szczególne podziękowania kierujemy do 3 osób, które za rekordowe jak dotychczas kwoty wylicytowały sportowe gadżety – Panu Piotrowi Pupinowi z Firmy Republika Wnętrz (9 tys zł!!!), Panu Pawłowi Dąbrowskiemu z Firmy Dabrobau (8,5 tys zł!) oraz znakomitemu polskiemu żużlowcowi Maćkowi Janowskiemu (7 tys zł!). Dużego wsparcia udzielił nam również wrocławski Klub Biznesu Olympic oraz jego członkowie. Serdecznie dziękujemy! Wierzymy w to, że do końca tygodnia wszystkie wpłaty do nas dotrą i będziemy mogli całą wymienioną sumę przekazać Mariuszowi. – informuje Wiesław Żurek i dodaje: -Jeszcze jedna fantastyczna informacja. Podczas trwania Turnieju można było skorzystać z bufetu, który zorganizowała grupa przyjaciół Ani Marszałek. Ze sprzedaży przepysznych, domowych ciast, kawy, herbaty, słodyczy udało im się zebrać 4.200 zł na leczenie Ani! Brawo!

Kochani, „Jak pięknie by było, gdyby każdy z nas dziś wieczorem mógł powiedzieć: zrobiłem dzisiaj gest miłości wobec drugiego człowieka…” – Papież Franciszek.

W sobotni wieczór wielu z nas mogło to sobie powiedzieć i to jest piękne. Pozdrawiamy i dziękujemy mediom za przychylność.

Z wyrazami szacunku
Wiesław Żurek – Prezes Fundacji Wspierania Sportu „Łączy nas Football”
Remigiusz Jezierski – Przewodniczący Rady Fundacji Wspierania Sportu „Łączy nas Football”
Karolina Rafałko – Sekretarz Fundacji Wspierania Sportu „Łączy nas Football”

Zobacz również