bieganieczwartki lekkoatletyczne

Znakomita frekwencja na drugim Świdnickim Czwartku Lekkoatletycznym

Mimo chłodu, a momentami także delikatnie siąpiącego deszczyku aż 134 osoby wzięły udział w drugich zawodach reaktywowanych Świdnickich Czwartków Lekkoatletycznych w czwartek, 3 października na Stadionie Miejskim im. Janusza Kusocińskiego w Świdnicy. Kolejne spotkanie z „królową sportu” już za miesiąc – 7 listopada.

Świdnickie Czwartki Lekkoatletyczne to wspólna inicjatywa Świdnickiej Grupy Biegowej, Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Powiatowego Zrzeszenia LZS w Świdnicy i Urzędu Miejskiego w Świdnicy. Sponsorami tej edycji była firma Matex.
Na dzieci i młodzież czekało 12 biegów na dystansach od 60 do 1200 metrów. Dla najlepszych były drobne upominki, dla wszystkich słodki poczęstunek i dobra zabawa. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Kolejny Świdnicki Czwartek Lekkoatletyczny już 7 listopada o godzinie 17.00 na stadionie im. Janusza Kusocińskiego w Świdnicy.

W roku szkolnym 2019/2020 odbędą się dwa cykle po cztery spotkania każdy. Terminy spotkań: czwartek – 12.09.2019, czwartek – 03.10.2019, czwartek – 07.11.2019, czwartek – 05.12.2019 – finał cyklu; czwartek – 05.03.2020, czwartek – 02.04.2020, czwartek – 07.05.2020, czwartek – 04.06.2020 – finał cyklu.

Wszyscy uczestnicy, którzy wystartują w co najmniej trzech biegach, po zakończeniu cyklu 4 biegów otrzymają pamiątkowy medal i dyplom oraz wezmą udział w losowaniu nagród, które odbędzie się podczas spotkań finałowych. Zwycięzcy poszczególnych kategorii otrzymają puchary i nagrody rzeczowe.

 

KLASYFIKACJE
W kolejnych rubrykach: liczba punktów za start z 3.10, (liczba punktów ogółem), liczba startów w cyklu

60 metrów dziewcząt 20015 i młodsze

  1. Łucja Trzcińska 50                                               (99)     2
  2. Kasia Janeczko 49                                                (97)     2
  3. Iga Czerniak 48                                                     (94)     2
  4. Ola Antoniak 47                                                    (47)     1
  5. Zosia Jarosz 46                                                     (93)     2
  6. Milena Liszka 45                                                  (89)     2
  7. Ewa Wełna 44                                                       (85)     2
  8. Milena Smalec 43                                                 (83)     2
  9. Maja Kosiorowska 42                                          (87)     2
  10. Kaja Michalska 41                                                 (41)     1
  11. Inga Sobol 40                                                        (40)     1
  12. Zuzia Sikora 39                                                     (39)     1
  13. Zuzia Michalska 38                                              (38)     1

Zola Budny                                                                       (50)     1

Kornelia Mikundo                                                           (43)     1

Nadia Budny                                                                     (42)     1

 

60 metrów chłopców 2015 i młodsi

  1. Antoni Kraus 50                                                    (50)     1
  2. Kacper Babiarz 49                                                 (99)     2
  3. Alan Baran 48                                                        (98)     2
  4. Piotr Filipowicz 47                                                (96)     2
  5. Antoni Piekarz 46                                                  (46)     1
  6. Kacper Rewucki 45                                                (92)     2
  7. Nikodem Lebioda 44                                             (44)     1
  8. Tymoteusz Gryka 43                                              (43)     1
  9. Mikołaj Kułakowski 42                                         (88)     2

Oskar Rozumkiewicz                                                        (41)     1

Natan Skwierawski                                                           (40)     1

 

100 metrów dziewcząt 2013-2014

  1. Martyna Brańka 100                                              (100)   2
  2. Gabrysia Orleańska 49                                           (98)     2
  3. Zuzia Zielińska 48                                                   (48)     1
  4. Antosia Cebo 47                                                       (47)     1
  5. Martyna Liszka 46                                                   (93)     2
  6. Maja Kulakowska 45                                               (91)     2
  7. Hania Tyndel 44                                                      (87)     2
  8. Ida Długołęcka 43                                                   (88)     2
  9. Jowita Skwierawska 42                                          (84)     2
  10. Ania Szczepańska 41                                               (41)     1
  11. Pola Kosiorowska 40                                              (80)     2
  12. Maja Suchodolska 39                                              (39)     1
  13. Jagoda Antoniak 38                                                (38)     1

Iza Majewska                                                                      (48)     1

Klara Lipiecka                                                                     (44)     1

Amelka Zarzecka                                                                (41)     1

 

100 metrów chłopców 2013-2014

  1. Tomasz Strauss 50                                                  (100)    2
  2. Franciszek Piekarz 49                                              (98)     2
  3. Kajetan Dzien vel Rakoczy 48                                (96)     2
  4. Olivier Chlewicki 47                                                  (47)     1
  5. Franciszek Mizuła 46                                               (93)     2
  6. Łukasz Wełna 45                                                       (91)     2
  7. Wiktor Krukierek 44                                                (44)     1
  8. Kacper Nikoniuk 43                                                 (86)     2
  9. Filip Kasperkiewicz 42                                             (42)     1
  10. Krzysztof Marcjan 41                                               (80)     2
  11. Radosław Pazdur 40                                                (80)     2
  12. Mikołaj Babiarz 39                                                   (39)     1
  13. Piotr Zawadzki 38                                                    (38)     1
  14. Wit Gładysz 37                                                           (37)     1

Aleksander Lipski                                                                (45)     1

Maksymilian Sawa                                                               (44)     1

Igor Bartczak                                                                         (42)     1

Wiktor Rozumkiewicz                                                          (41)     1

Kacper Węgrzecki                                                                 (38)     1

 

200 metrów dziewcząt 2011-2012

  1. Zosia Malczyk 50                                                        (50)     1
  2. Maja Ćwik 49                                                               (49)    1
  3. Natalia Bienias 48                                                       (48)    1
  4. Jagoda Perzowicz 47                                                   (47)    1
  5. Otylia Kraus 46                                                            (46)    1
  6. Nina Kistela 45                                                             (94)    2
  7. Maria Mikołajczyk 44                                                  (44)    1
  8. Hania Smalec 43                                                           (93)    2
  9. Zuzia Dorobek 42                                                         (89)     2

Wiola Walendowska                                                              (48)     1

Wiola Stefanowska                                                                 (46)     1

 

200 metrów chłopców 2011-2012

  1. Beniamin Miedziński 50                                            (100)     2
  2. Jakub Piekarz 49                                                           (98)     2
  3. Błażej Mikołajczyk 48                                                   (48)     1
  4. Kuba Migas 47                                                                (47)     1
  5. Igor Skirgajło 46                                                            (92)     2
  6. Andrzej Skwierawski 45                                               (89)     2
  7. Jan Korczyński 44                                                          (91)     2
  8. Paweł Gorlowski 43                                                        (91)     2
  9. Fabian Piotrowski 42                                                     (42)     1
  10. Miłosz Styczeń 41                                                            (41)     1
  11. Fryderyk Miedziński 40                                                (40)     1
  12. Tymoteusz Skiwierawski 39                                         (84)     2
  13. Kajetan Baran 38                                                            (81)     2

 

400 metrów dziewcząt 2009-2010

  1. Maja Długołącka 50                                                        (99)     2
  2. Michalina Kozak 49                                                        (97)     2
  3. Laura Mikołajczyk 48                                                     (48)     1
  4. Maja Kistela 47                                                                (94)     2
  5. Martyna Wajda 46                                                          (89)     2
  6. Ola Szpytma 45                                                                (84)     2
  7. Hania Wajda 44                                                               (88)     2
  8. Magda Biała 43                                                                 (43)     1
  9. Natasza Kowalczyk 42                                                    (82)     2
  10. Asia Wicher 41                                                                  (78)     2

Ola Świerczek                                                                              (50)     1

Hania Szponik                                                                             (46)     1

Zosia Mikunda                                                                             (45)     1

Sara Grońska                                                                                (42)     1

Maja Pazdur                                                                                  (41)     1

Maja Walendowska                                                                     (38)     1

 

400 metrów chłopców 2009-2010

  1. Robert Mikołajczyk 50                                                     (50)     1
  2. Krystian Grzybowski 49                                                   (49)     1
  3. Staś Piekarz 48                                                                   (98)     2
  4. Oskar Walewski 47                                                            (96)     2
  5. Wiktor Szustak 46                                                              (94)     2
  6. Oskar Biela 45                                                                     (45)     1
  7. Dominik Muszewski 44                                                     (44)     1
  8. Mateusz Biela 43                                                                 (43)     1
  9. Kacper Dzień vel Rakoczy 42                                            (42)     1
  10. Patryk Mizuła 41                                                                  (84)     2
  11. Szymon Wiśniewski 40                                                      (82)     2

Adam Jarosz                                                                                    (47)     1

Mikołaj Światowy                                                                           (46)     1

Hubert Kurek                                                                                  (45)     1

Szymon Smalec                                                                               (44)     1

 

800 metrów dziewcząt 2007-2008

  1. Oliwia Brańka 50                                                                 (99)     2
  2. Martyna Budzyń 49                                                             (97)     2
  3. Jagoda Babiarz 48                                                               (48)     1
  4. Klaudia Wajda 47                                                                 (97)     2
  5. Wiktoria Błądzińska 46                                                       (46)     1
  6. Maja Tomikowska 45                                                          (90)     2
  7. Ala Korczyńska 44                                                                (87)     2
  8. Wiktoria Szychowska 43                                                     (90)     2
  9. Kinga Mierlak 42                                                                  (42)     1
  10. Zuzia Anusz 41                                                                      (85)     2
  11. Adela Zaręba 40                                                                    (40)     1
  12. Wiktoria Molinska 39                                                          (81)     2
  13. Zuzia Lebioda 38                                                                  (78)     2
  14. Hania Anusz 37                                                                     (76)     2
  15. Basia Biela 36                                                                        (73)     2

Julia Polaczek                                                                                  (46)     1

Nicola Wojtowicz                                                                            (41)     1

Laura Konior                                                                                    (38)     1

 

800 metrów chłopców 2007-2008

  1. Błażej Nikoniuk 50                                                               (99)     2
  2. Dorian Pyk 49                                                                        (99)     2
  3. Robert Mikołajczyk 48                                                         (48)     1
  4. Jeremi Skwierawski 47                                                        (95)     2
  5. Wiktor Zieliński 46                                                               (46)     1
  6. Wiktor Terka 45                                                                    (89)     2
  7. Szymon Dorobek 44                                                             (86)     2

Nikodem Nowakowski                                                                    (47)     1

Oscar Zych                                                                                         (46)     1

Borys Szopa                                                                                       (45)     1

Wojtek Wyszyński                                                                            (43)     1

 

1000 metrów dziewcząt 2005-2006

  1. Pola Rosiak 50                                                                        (50)     1
  2. Martyna Markiewicz 49                                                        (99)     2
  3. Hania Świerczek 48                                                               (48)     1
  4. Oliwia Gryga 47                                                                       (95)     2
  5. Lena Szymczak 46                                                                   (95)     2
  6. Zuzia Gawrylyszyn 45                                                             (91)     1

Malwina Kózka                                                                                   (47)     1

 

1000 metrów chłopców 2005-2006

  1. Mateusz Samek 50                                                                  (98)     2
  2. Brajan Bryk 49                                                                         (96)     2
  3. Jakub Greinert 48                                                                   (48)     1
  4. Mikołaj Szpytma 47                                                                (92)     2
  5. Kuba Kierul 46                                                                        (92)     2
  6. Kuba Janik 45                                                                          (91)     2
  7. Dorian Augustyniak 44                                                          (87)     2

Adam Wróblewski                                                                              (50)     1

Krzysztof Wyszyński                                                                          (49)     1

Adrian Nizio                                                                                        (42)     1

Daniel Szychowski                                                                              (41)     1

 

1200 metrów dziewcząt 2002-2004

  1. Kinga Kubisztal 50                                                                   (99)     2
  2. Karina Biedroń 49                                                                    (96)     2

Alicja Klag                                                                                             (50)     1

Roksana Łeńska                                                                                   (48)     1

 

1200 metrów chłopców 2002-2004

  1. Karol Walichnowski 50                                                            (100)    2
  2. Wiktor Galimski 49                                                                    (97)     2
  3. Patryk Rzepecki 48                                                                     (97)     2
  4. Igor Kańczuga 47                                                                        (94)     2
  5. Kuba Włodarczyk 46                                                                  (92)     2

foto: Radosław Werner

 

 

Zobacz również