maraton charytatywnyŻarowzumba

Zatańczą w maratonie Zumby. Stawką jak zawsze marzenia

Znani instruktorzy Łukasz Grabowski i Jacek Pachnowski wezmą udział w charytatywnym Maratonie Zumby w Żarowie. Wspólnie z uczestnikami będą  zbierać środki na wyposażenie Szkoły Podstawowej w Zastrużu w plac zabaw sensorycznych. Smaczne przekąski będzie natomiast serwować znany z Master Chefa Krzysztof Bigus.

Tegoroczna edycja maratonu „Wytańczyć marzenia” odbędzie się 19 października w godz. od 16.00 do 19.00 w Gminnym Centrum Kultury w Żarowie. Tym razem całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony Szkole Podstawowej w Zatrużu, a konkretnie na wyposażenie placówki w plac zabaw sensorycznych. Ma on wspomagać rozwój psycho-motoryczny u dzieci poprzez symulacje odbierania bodźców dotykowych, słuchowych, oraz wzrokowych. To szczególnie ważne, ponieważ jest to szkoła, do której uczęszczają zarówno dzieci zdrowe, jak i te z orzeczeniem o niepełnosprawności (w stopniu lekkim).

Na wszystkich, którzy wezmą udział w maratonie, czeka mnóstwo atrakcji. Imprezę wspólnie poprowadzą instruktorzy z Dolnego Śląska oraz znany w całej Polsce duet instruktorów – Łukasz Grabowski i Jacek Pachnowski. Obaj po raz pierwszy zawitają do Żarowa. Wśród gości pojawią się także: Adam Kobel, Halina Kunecka, Monika Lech, Agnieszka Obudzińska, Damian Niewiarowski, Ewa Zapolna, Michał Sikorski, Aleksandra Relikowska, Aleksandra Bańdura, Iza Kucza, Iza Kowalska, Adrian Kowalski, Agnieszka Ginardo, Kamila Klimowicz, Marzena Maziak. W programie maratonu zaplanowano m. in.: występ grupy “Kids Dance” pod przewodnictwem Pauliny Denker-Jarosz, fotobudkę “LOVE”, loterię fantową. Smaczne, zdrowe przekąski gościom będzie serwował znany z programu Master Chef Krzysztof Bigus.

O oprawę muzyczną wydarzenia zadba niezawodny duet: DJ Gacki & DJ Pavlik.

Wstęp na maraton kosztuje 35 zł. Miejsce na widowni – 10 zł.

Impreza odbędzie się przy współpracy z Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, oraz Szkoły Podstawowej imienia A. Lindgren w Zastrużu.

Zobacz również