razem dla biznesuspotkanie

Weekend z rzemiosłem w tle

Już w najbliższy weekend przy okazji Dni Świdnicy odbędą się spotkania i atrakcje organizowane w ramach projektu realizowanego przez miasto Świdnica oraz partnerskie miasto Trutnov. Dyskusje poświęcone rzemiosłu, jarmark, wizyta przedstawicieli czeskich firm. Zapowiada się ciekawy weekend z rzemiosłem w tle. 

Już w piątek 7 czerwca w godz. 10:00-12:00 w siedzibie Cechu Rzemiosł Różnych i Małej Przedsiębiorczości (ul. Budowlana 10) odbędzie się otwarte spotkanie pt. „Czy rzemiosło to jeszcze biznes?”. W spotkaniu uczestniczyć będą przedstawiciele Inspektoratu ZUS i Urzędu Skarbowego w Świdnicy, którzy zapoznają uczestników ze zmianami w ubezpieczeniach i podatkach, jakie zostały wprowadzone przez „Konstytucję biznesu”.

Wydarzenia odbędą się w ramach działań z projektu realizowanego przez Urząd Miejski w Świdnicy pn. „Miasta Trutnov i Świdnica razem dla biznesu”.

Projekt “Miasta Trutnov i Świdnica razem dla biznesu” jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Współpracy Transgranicznej 2014 – 2020 Interreg V-A Republika Czeska – Polska.

Zobacz również