nagrodyprezydentsportowcy

Świdniccy sportowcy z nagrodami

Świdniccy sportowcy, trenerzy oraz działacze otrzymają nagrody prezydenta Miasta Świdnicy za wyniki sportowe i osiągnięcia w działalności sportowej za 2017 rok. Ich uroczyste wręczenie odbędzie się podczas  kwietniowej sesji Rady Miejskiej w Świdnicy.

 

Uhonorowani zostali:  

1) nagrodą indywidualną za osiągnięte wyniki sportowe

a)  w wysokości po 600 zł:

–        Paweł Kondzior – MULKS Olimpia Świdnica,

–        Agnieszka Piechurska – Judo Świdnica,

–        Kamil Guźliński – Boks Polonia Świdnica,

–        Dominika Sokołowska – Pływanie, KS Neptun Świdnica,

–        Tomasz Kowalski – Klub Sportowy Sułek Sport,

–        Kacper Szewczyk – Taekwondo – UKS, Taekwondo Gryf Świdnica,

–        Paulina Jewiarz – Sitkówka – MKS Świdnica

 

b)  w wysokości po 500 zł:

–        Amelia Cieślak – Akrobatyka – MKS Polonia Świdnica,

–        Roksana Niedziałkowska – Akrobatyka – MKS Polonia Świdnica,

–        Karolina Kozieł – Akrobatyka – MKS Polonia Świdnica,

–        Szymon Pas – Akrobatyka – MKS Polonia Świdnica,

–        Jan Socha – Akrobatyka – MKS Polonia Świdnica,

–        Miłosz Kołodziej – Akrobatyka – MKS Polonia Świdnica,

–        Szymon Wolano – Akrobatyka – MKS Polonia Świdnica.

 

2) nagrodą zespołową za osiągnięte wyniki sportowe:

a)  w wysokości 4000 zł ŚKPR Świdnica – drużyna w składzie:

– Borowski Sebastian,

– Chmiel Adam,

– Etel Olgierd,

– Ingram Aleksander,

– Jabłoński Wojciech,

– Kopyciak Rafał,

– Kozak Karol,

– Kulon Rafał,

– Lepka Jan,

– Matlęga Jakub,

– Paleń Maksymilian,

– Pierzak Jakub,

– Pęczar Dawid,

– Starosta Paweł,

– Starowicz Damian,

– Wieczorek Karol,

– Wiszniowski Rafał,

– Zaremba Jakub

 

 

b)  w wysokości 1000 zł MKS Polonia Stal Świdnica – drużyna w składzie:

–  Chromański Mateusz,

– Cieślak Marcel,

– Cybruch Oskar,

– Dadas Filip,

– Duda Mateusz,

– Holband Jakub,

– Homa Karol,

– Korab Eryk,

– Kostek Oskar,

– Lipiński Hubert,

– Malinowski Igor,

– Paliński Patryk,

– Safian Jakub,

– Sauter Alan,

– Sprawka Aleksander,

– Stańczak Maciej,

– Taratuta Patryk,

– Widła Piotr,

– Pawlik Hubert,

– Sośnicki Jakub,

– Zawiła Igor

c)  w wysokości 600 zł UKS GRYF Świdnica – drużyna w składzie:

– Charuży Hubert,

– Haręza Michał,

– Kazimierski Kuba,

– Kosmala Jakob,

– Kołakowski Franciszek,

– Krakowiak Nikodem,

– Łuczak Filip,

– Patyk Sebastian,

– Patyk Damian,

– Pieńkowski Szymon,

– Podleśny Patryk,

– Zienkiewicz Jakub.

 

3)  nagrodą dla trenerów prowadzących szkolenia zawodników:

a)  w wysokości 1500 zł:

–        Krzysztof Terebun – Piłka ręczna – ŚKPR Świdnica,

 

b)  w wysokości po 750 zł:

–        Anna Kozieł – Akrobatyka – MKS Polonia Świdnica,

–        Piotr Pas – Akrobatyka – MKS Polonia Świdnica,

–        Wiesław Iwanio – Piłka ręczna – ŚKPR Świdnica,

–        Mariusz Kuc – Boks Polonia Świdnica,

–        Piotr Godula – Siatkówka – UKS Świdnica,

–        Mariusz Krupczak – Piłka nożna – MKS Polonia Stal Świdnica.

 

4)  nagrodą dla osób wyróżniających się w działalności sportowej:

a)  w wysokości po 1000 zł:

–        Stanisław Kogut – Lekkoatletyka – KB Hermes Świdnica,

–        Tadeusz Niedzielski – Kolarstwo/turystyka rowerowa – Referat Sportu PTTK „Koło Ślęży”

–        Ryszard Halicki – Modelarstwo – Aeroklub Ziemi Wałbrzyskiej.

Zobacz również