gmina Świdnicaubieranie choinki

Przedszkolaki ubrały choinkę

Liczne grono przedszkolaków z Publicznego Przedszkola w Bystrzycy Dolnej  odwiedziło Urząd Gminy, aby nie tylko złożyć świąteczno-noworoczne życzenia, ale przede wszystkim przyozdobić choinkę. Bożonarodzeniowe drzewko będzie  cieszyło swoim wyglądem pracowników i mieszkańców odwiedzających urząd. 

W przystrajaniu tradycyjnego drzewka pomocą służyła wójt gminy Świdnica Teresa Mazurek.  Samo wydarzenie sprawiło przedszkolakom nie lada frajdę i od razu z dużym zapałem i zaangażowaniem zabrali się do realizacji zadania.  Przedszkole w Bystrzycy Dolnej, jest najmłodszą gminną placówką oświatową pod względem działalności. We wrześniu obiekt został oddany do użytku, a dzięki realizacji unijnego projektu pn. „Małe Bystrzaki-równe szanse przedszkolaków w gminie Świdnica” w pierwszym roku działalności Przedszkola w Bystrzycy Dolnej rodzice nie będą ponosić kosztów. Jedynym wydatkiem będą opłaty za wyżywienie dziecka.

A jeśli święta, to nie mogło obyć się bez życzeń, które dzieci złożyły wójtowi gminy Świdnica oraz wszystkim pracownikom urzędu. Teresa Mazurek również życzyła przedszkolakom oraz ich rodzinom pogodnych i uśmiechniętych świąt, ale przede wszystkim podziękowała im za ich wyjątkową pracę i wręczyła słodkie upominki.

Zobacz również