Lato KolorówMłodzieżowa Rada Miastazabawa

Przed nami Festiwal Kolorów

Najbardziej kolorowy okres w roku nie może zakończyć się inaczej. Młodzieżowa Rada Miasta Świdnicy oraz Urząd Miasta Świdnicy zapraszają na Festiwal Kolorów – Święto wolontariatu i tolerancji! Kolorowa impreza zamykająca czas wakacji i żegnająca lato już po raz drugi odbędzie się w Świdnicy.

Tegoroczny festiwal odbędzie się w piątek, 31 sierpnia. W programie m.in. warsztaty Zumby, puszczanie wielkich baniek mydlanych, food trucki, bazooki co2 i wyrzuty proszków holi o każdej pełnej godzinie. Imprezę poprowadzi DJ Piotrek i DJ Tomek. Podobnie jak w ubiegłym roku, nie zabraknie darmowych proszków holi dla uczestników imprezy.
Tegoroczna edycja wydarzenia będzie również świętem tolerancji – w tym dniu nie będzie podziałów na gorszych i lepszych, każdy mieszkaniec Świdnicy będzie mógł uczestniczyć w wydarzeniu. Wszystko po to, aby kolorowo uczcić zakończenie wakacji, poczuć wszechobecną radość i z przytupem powitać nowy rok szkolny. Szczególne zaproszenie na wydarzenie adresujemy do młodych osób, które już teraz czynnie udzielają się jako wolontariusze – będzie to ich święto. Podobne inicjatywy z wykorzystaniem sypkich, nietoksycznych barw mają miejsce w wielu miastach Polski i cieszą się dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców, w tym zwłaszcza osób młodych.

Program wydarzenia:
Godz. 16.00 – Zumba
Godz. 17.00 – oficjalne rozpoczęcie Festiwalu przez Prezydent Miasta Świdnicy –
Beatę Moskal–Słaniewską i I wyrzut proszków
Godz. 17.20 – Fit Ball
Godz. 18.00 – II wyrzut proszków
Godz. 18.20 – Zumba
Godz. 19.00 – III wyrzut proszków
Godz. 19.20 – Dyskoteka
Godz. 20.00 – IV wyrzut proszków
Godz. 21.00 – Zakończenie

Radni Młodzieżowej Rady Miasta Świdnicy zapraszają na najbardziej kolorowe wydarzenie 2018 r. ! 💙💚💛🧡💜❤️31.08.2018 r. godz. 16.00Bosmanat Świdnica

Gepostet von Młodzieżowa Rada Miasta Świdnica am Freitag, 10. August 2018

Zobacz również