świdnicatop model

Pociąg do sławy wyruszył ze Świdnicy! [foto]

Top Model w Świdnicy! Producenci i uczestnicy jednego z  najpopularniejszych programów stacji TVN zagościli dziś w Świdnicy, a dokładnie stacji kolejowej PKP gdzie kręcono ujęcia do nowej edycji show poświęconemu modelingowi.

Michał Piróg w roli konduktora? Jak najbardziej! Taki niecodzienny widok mógł zaskoczyć dziś podróżujących ze świdnickiego dworca PKP. 50 uczestników, którzy przebrnęli castingi spośród blisko 100 tysięcy chętnych, rozpoczęło dziś przygodę, która może doprowadzić ich do świata zawodowego modelingu. Historycznym parowozem z Jaworzyny Śląskiej wyruszyli w swoją dalszą podróż do sławy.

W nowej edycji programu, który emitowany jest od 2010 roku, uczestnicy staną przed wieloma wyzwaniami. Niejednokrotnie będą musieli przełamać własne lęki i uprzedzenia. Na miano Top Model trzeba będzie porządnie zapracować! Płeć nie ma znaczenia, liczyć się będą tylko talent, urok i to „coś”, co przekona jurorów i widzów. Na castingach do programu stawiły się tysiące chętnych. Jednak był to dopiero początek drogi dla kandydatów walczących o udział w programie. Najlepsi z nich przeszli do następnego etapu i zamieszkali w wymarzonym domu modelek i modeli. Kto zostanie siódmą Top Modelką lub Top Modelem w Polsce? O tym przekonamy się oglądając Top Model we wrześniowej ramówce.  Finaliści poprzednich edycji „Top Model” wzięli udział w pokazach mody Fashion Week w: Mediolanie, Paryżu, Indiach, Lizbonie i Wietnamie.

foto: Daniel Gębala, Wiktor Bąkiewicz

Zobacz również