akademia rozwoju talentówoliwia walickathe voice kids 2

Oliwia Walicka gwiazdą The Voice Kids 2!

Swoim przebojowym występem zachwyciła Cleo i Dawida Kwiatkowskiego, a jej występ na YouTubie ma już ponad milion odsłon! Oliwia Walicka zrobiła furorę w popularnym programie telewizyjnym The Voice Kids 2. Czy 13-latka, która na co dzień szlifuje swój wokalny talent w świdnickiej Akademii Rozwoju Talentów ma szansę zrobić karierę w branży muzycznej?

Oliwia w trakcie ”Przesłuchania w Ciemno” wykonała hit Let Me Love You DJ Snake’a i Justina Biebiera. Jej występ został przyjęty owacyjnie przez publiczność, ale również trenerów czyli Cleo i Dawida Kwiatkowskiego. Ostatecznie młoda wokalistka pochodząca z Pieszyc zdecydowała się dołączyć do teamu Cleo. Występ Oliwii szybko stał się hitem na polskim YouTubie. Przez dłuższy czas utrzymał się w czołówce najchętniej oglądanych filmów, a obecnie ma już ponad milion odsłon!

Jestem z niej bardzo dumna. Cieszę się, że została tak pozytywnie odebrana, zresztą zasługuje na to jak nikt. Jest szczerą, naturalną, prawdziwą i bardzo otwartą osobą. Nikogo nie udaje. Jest radosna, żywiołowa, pełna energii, a co najbardziej niesamowite – zaraża nią wszystkich wokół. Dlatego uwielbiam z nią pracować. – podkreśla Iwona Kuśnierz z Akademii Rozwoju Talentów i dodaje: –Poza swoją zwariowaną naturą, potrafi się skupić i ćwiczyć. Już po pierwszej lekcji z Oliwią wiedziałam, że ma ogromny potencjał. W dzisiejszych czasach nie wystarczy tylko dobrze śpiewać, bo to można sobie wypracować. Trzeba mieć w sobie to coś. Oliwka ma niesamowity luz i wyczucie, kocha śpiewać, a na scenie czuje się jak w domu. Jest odważna i pewna siebie, ale o to chodzi, żeby nie bać się ludzi, tylko dla nich śpiewać. Całym sercem jej kibicuje, nie tylko w programie, ale na dalszej ścieżce rozwoju – tłumaczy dumna Iwona Kuśnierz.

Zobacz również